Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

3 ідеї для фальшивого боба

18.03.2013

3 ідеї для фальшивого боба

Ми підготували для тебе три короткі майстр-класи , завдяки яким ти навчишся робити фальшивоо боба трьома різними способами.
Також пропонуємо: :

Вишукано

Частину волосся на потилиці заколи перукарським затискачем. Волосся, що залишилося, розділи на дві секції і заплети кожну з них в кіску. Перекрути плетіння між собою і сформуй своєрідний пучок, зафіксувавши його невидимками. Пасмо за пасмом, починай прикріплювати кінчики волосся до пучка, що вийшов, за допомогою невидимок. На завершення прикрась переднє пасмо декількома невидимками.

Читать обязательно:

Елегантно

Накрути верхній шар пасм на крупні щипці для завивки, потім заплети волосся в звичайну косу. Закрути плетіння всередину і заховай його під шаром волосся у підстави шиї, закріпи результат невидимками. Щоб зачіска вийшла м'якшою і жіночною, звільни декілька пасм спереду.

Зухвало

Верхній шар волосся заколи перукарським затискачем, а на місце проділу надінь еластичну пов'язку. Тепер починай закручувати нижні пасма вгору і закріпи їх невидимками до пов'язки. Таким же чином прикріпи і верхній шар волосся, щоб у тебе вийшов об'ємний фальшивий боб.


На головну


По темі

Цікво