Вы находитесь здесь: Главная > Поради > Фарбування волосся

Фарбування волосся

Фарбування волосся	Фарбування волосся — це всесвітня жіноча «епідемія краси», яка захопила жінок всіх національностей, рас, віку і кольору шкіри. Близько 85% представниць прекрасної половини людства вважають, що саме колір волосся є головним в їх образі; від нього залежить їхній душевний стан і впевненість у собі. Жінки перефарбовують волосся в моменти, коли їм треба щось кардинально змінити в житті, підняти собі настрій або просто, що старий імідж вже набрид. Фарбування волосся — це майже «священний ритуал», заради якого жінка відкладе всі справи і змусить світ почекати, поки вона не підніметься з перукарського крісла, оновлена і сяюча.

Коли вперше почали фарбувати волосся

Фарбувати волосся люди вміли вже в третьому тисячолітті до нашої ери. Найдавнішим сьогодні вважається асирійський рецепт фарбування волосся від 2177 р до н.е: ассірійські «стилісти» радили використовувати для цієї мети цибулю-порей і коричник китайський. З тих пір технології зробили крок далеко вперед: отже, що сьогодні пропонує нам б’юті-індустрії?

—  Знебарвлення / освітлення волосся
—  Фарбування волосся (отримання нового кольору)
—  Мелірування (освітлення / знебарвлення окремих пасм)
—  Тонування (зміна відтінку на 1-2 тони)
—   Колорування (всі пасма різного кольору)
—  Балаяж (зміна кольору кінчиків волосся — модні сьогодні стилі «подвійні» і «брондірованіе»)

Вибір способу фарбування і типу барвника глибоко індивідуальний. Кожна людина має різну структуру волосся і пігментацію — а це значить, що барвник буде діяти на всіх по-різному. Чим тонше і світліше волосся, тим легше вона піддається фарбуванню; чим волосся темніше і жорсткіше — тим складніше підібрати барвник, який дасть вам бажаний колір.

Як підібрати фарбу для волосся?

Сьогодні на ринку препаратів для фарбування волосся представлені як натуральні барвники, відомі ще нашим далеким предкам, так і найсучасніші засоби, які вважаються абсолютно нешкідливими для структури волосся. Як зрозуміти, що підійде саме вам?

—  Натуральні барвники — хна і басма — відомі з давніх часів. Хна дає рудувато-червоні відтінки, басма — темні (її краще поєднувати з хною). Вони благотворно впливають на структуру волосся, проте фарбувати ними можна тільки натуральний пігмент. Видалити або змити з волосся їх не можна — фарба з часом вицвітає сама. Не можна піддавати пофарбовані хною або басмою волосся будь-якого хімічного впливу. Щоб підібрати бажаний відтінок, зробіть кілька тестових фарбувань. Колір хни може проявитися через кілька днів після фарбування.
—  Дія «хімічних» барвників грунтується на хімічних реакціях. Найбільш «жорстким» і шкідливим варіантом вважаються перманентні фарби, що поєднують аміак з перекисом водню: вони чудово зафарбовують сивину і здатні кардинально змінити колір волосся. З допомогою «полуперманентных» фарб виконується тонування: у них немає перекису, а замість аміаку — аміачні солі. Така фарба дає лише відтінок, на один-два тони відрізняється від вашого кольору. Відтінкові засоби здатні лише злегка змінити тон вашого натурального кольору — барвник не проникає всередину структури волосся, тому це відносно нешкідливий, але і нестійкий варіант.
—  Нешкідливий сучасний барвник, чия дія базується на законах фізики, а не на хімічних реакціях — элюмин (процедура фарбування з його використанням названа элюминированием). Заряджені негативно частинки барвника притягуються «позитивним зарядом» волоса і проникають глибоко в структуру волосся, не завдаючи їм шкоди. Элюмин не містить аміаку і перекису водню, проте препарати для элюминирования коштують досить дорого.

Будь-яким із зазначених способів жінка може скористатися в домашніх умовах, проте в більшості випадків для правильного підбору фарби і змішування препаратів необхідні специфічні знання. Сайт з пошуку майстрів краси  рекомендує довіряти фарбування волосся професіоналам, оскільки тільки вони можуть підібрати ідеальний спосіб фарбування і правильно вибрати колір.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментарии закрыты.