Вы находитесь здесь: Главная > Здоров'я > Нові способи догляду за шкірою шиї

Нові способи догляду за шкірою шиї

Нові способи догляду за шкірою шиї	Шия для жінок така ж важлива частина тіла, як і особа, адже визначити по ній вік все одно, що в паспорт подивитися. Косметологи пояснюють це тим, що в районі шиї майже відсутня підшкірна жирова клітковина (гіподерма) і сальні залози, що призводить до швидкої втрати пружності і еластичності шкіри. Але всі ці пояснення маловажні для простої жінки, для неї важливіше інше — як захистити шкіру від передчасного старіння і появи зморшок? А для цього потрібно…

 
Очищення
Виробляєте очищення шиї разом з особою з тією ж регулярністю і тими ж засобами: молочко, засоби для вмивання, тонік (не підійдуть тільки засоби для жирної шкіри», тому що вони сушать шкіру, а для шиї це не припустимо). Рекомендації косметологів у цьому питанні такі: 2 рази в тиждень необхідно використовувати скраб (для цього підійде скраб для обличчя). Після застосування скрабу змивати його треба сильним струменем води й рухами рук по колу. Після цієї процедури протріть шию і область декольте тоніком. Якщо будете використовувати пінку для вмивання, то її також необхідно наносити круговими рухами знизу вгору, тобто від ключиць до підборіддя.

Харчування
Основним чинником, що негативно впливає на шкіру, є сонячне світло, а точніше ультрафіолетові промені, тому правильне харчування шкіри є запорукою її здоров’я та краси.

Рекомендації фахівців з цього питання такі: якщо вам ще немає 30, користуйтеся кремами (як денний, так і нічними), до складу яких входять пшеничні протеїни, рослинні олії, вітаміни і амінокислоти. Вони підтягнуть і пом’якшать шкіру. Якщо ж вам за 30, то додайте до вище перерахованого списку речовин ще й сироватки і маски з компонентами відбілювання і кальцію — це збереже відтінок вашої шкіри і чіткість контурів.

Масаж
В якості профілактики появи зморшок перед нанесенням крему необхідно робити такий масаж: двома пальцями (найзручніше великим і вказівним) уривчастими рухами пощипувати шкіру поперек наявних складок. Можливо невелике почервоніння шкіри, але це не страшно. А для профілактики появи другого підборіддя використовують такий масаж: намочити в холодній воді махровий рушник, гарненько віджати його, взяти за краї, розтягнути і поплескувати по підборіддю протягом 3-4 хвилин.

Процедури
Якщо ж у вас з’явилася складка в ділянці підборіддя, не отчаиваетесь, можна звернутися в салон краси до фахівця, який проводить таку процедуру як естетичне моделювання особи. Дана процедура передбачає масаж великої зони (від декольте до лоба). Також проводиться масаж, але зони нижньої частини обличчя через рот (не лякайтеся, хворобливого нічого в цьому немає). Ефективність цієї процедури ви побачите відразу, коли зійдуть набряки. Якщо ж у вас почав проявлятися другий підборіддя, майте на увазі, для того щоб його прибрати знадобиться курс такої процедури з 8-ми сеансів (це мінімум).

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментарии закрыты.