Вы находитесь здесь: Главная > Стиль > Стрип-пластика: гнучкість і тонус

Стрип-пластика: гнучкість і тонус

Стрип-пластика: гнучкість і тонусЩо таке стрип-пластика? Безумовно, у стриптизу і стрип-пластики є спільний корінь. Від англійського «стрип» — роздягатися. Але якщо у стриптизу мета криється в танці, стрип-пластика повторює тільки деякі рухи. Раніше стриптиз був лише для обраних, для божественних істот, але в наш час він став доступним для кожної людини, у якого є гроші на такі шоу.

Стрип-пластика існує як окрема філософія. Це еротичний танець, яким легко спокусити чоловіка. Стрип дозволяє жінці випустити назовні всі найпотаємніші сексуальні фантазії. Для того щоб це зробити у танцю існує безліч елементів. Наприклад, хвиля тілом, виписування вісімок стегнами, помахи волоссям, присідання і підйоми, спокусливі пози — все це допомагає жінці відчувати себе розкуто і привабливо.

В стрип-пластики суміщені багато танцювальні стилі, які створюють собою окремий вид танцю. В ньому можна поєднати і балет, і східні танці, і танго, і навіть джаз. Якщо виконувати такий танець, можна розвиватися в танцювальному мистецтві. Але головне правило для виконання цього танцю — бути чуттєвою, висловлювати свої емоції в танці, зробити все, щоб ваш танець придбав еротичний характер.

Якщо ви замислюєтеся зайнятися стрип-пластикою, тоді дізнайтеся про переваги, які вона створить для вас. Якщо метою вашого життя є струнка фігура, вам обов’язково слід зайнятися цим видом танцювальної аеробіки. Оскільки ці заняття забирають багато сил і калорій. Навіть якщо до цього ваші форми були не дуже привабливими, то за кілька занять вони стануть красивіше. Вона зробить вас набагато стрункішою і допоможе вашій фігурі стати виразним і жіночним. Це можливо із-за того, що під час вправ задіяні всі м’язи ніг, рук, сідничні, грудні і всі інші.

Вправи стрип-пластики базуються на плавних переходах з одного руху на інше. Рухи здійснюються в різних площинах. Стрип-пластика розрахована на те, щоб приховати недоліки жінки і показати її кращі якості. До того ж уроки стрип-пластики дозволяють жінці отримати чудову розтяжку, яка стане в нагоді в будь-якій життєвій ситуації. Плюс до всього психологічний вплив виявляється на жінку під час занять. Вона може перебороти свої страхи і комплекси.

Ваші успіхи в пластиці стануть помітні навіть в домашній обстановці. Вашим близьким будуть помітні зміни у вашій поведінці, ходою і навіть самооцінці. Але подумайте, як розумно застосувати свої навички, і для кого. Вправи зі стрип-пластики не пройдуть даром і для вашої постави. Ви помітите, як через кілька тижнів у вас з’явиться граціозність в ході, постава буде рівною і привабливою. Ви станете інакше ставитися до одягу, подивіться інакше на себе, полюбите своє тіло, таким як воно є.

Для занять стрип-пластикою вам потрібно пробудити в собі акторський талант. У вас в очах повинна під час танцю бути іскра. Ваші рухи повинні зачаровувати. Здатність виражати свої емоції мімікою з’явиться у вас не відразу, для цього потрібні наполегливі тренування, але з часом все вийде. Наполегливі тренування, націлені на танець, а не на фізичне навантаження, незабаром будуть давати свої результати. Не турбуйтеся, навіть якщо відразу не все буде виходити, головне намагайтеся.

Якщо ваші форми далекі від досконалості — це не означає, що ви не зможете займатися стрип-пластикою. Якщо у вас є мета, якщо є бажання для занять танцями, ви можете приступати до навчання. Головне, мати живий інтерес до чогось нового.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментарии закрыты.