Вы находитесь здесь: Главная > Новини > Продовжуємо життя косметиці: основні правила

Продовжуємо життя косметиці: основні правила

Продовжуємо життя косметиці: основні правилаКоли ми знаходимо ідеальний для себе косметичний продукт, то прагнемо продовжити його термін придатності. Буває, що улюблені туші і помади псуються раніше, ніж планувалося. На це впливає безліч факторів, найбільш важливими з яких є наступні: низька якість самої косметики, порушення умов її зберігання, порушення гігієнічних правил використання косметичних продуктів. Все це призводить до того, що косметика псується в півтора-два рази швидше. Існує кілька способів визначення придатності косметики, а також способи продовження строків її використання.

Туш для вій
Зразковий термін придатності туші для вій становить близько 4-6 місяців. Оскільки очі є дуже чутливими органами, а інфекція з туші може призвести до серйозних очних захворювань, то з підбором косметики для очей необхідно бути найбільш уважними. По-перше, після використання тюбик з тушшю необхідно щільно закрити. По-друге, необхідно запам’ятати, що туш — річ суто індивідуальна, тому давати і брати чужу туш не слід. Ну і саме головне — ні в якому разі не використовувати туш після закінчення терміну придатності.

Існує ряд ознак, що дозволяють визначити, що туш пора викидати. Найпоширеніший — це поява «пластмасового» запаху продукту, зміна консистенції і сильне кришіння.

Олівець-підводка для очей
Середній термін зберігання олівця — близько 1 року. Перший ознака зіпсованості олівця — це маслянистість грифеля або освіта стороннього нальоту (зазвичай білого) на його поверхні.

Термін зберігання рідких підводок ще менше — близько півроку. При цьому на відміну від олівця, рідка підводка є більш сприятливим середовищем для розмноження бактерій. Причому, якщо «очистити» олівець дуже просто — достатньо зрізати частину грифеля, то занісши інфекцію в рідину, нічого не поправити.

Щоб зберегти ці косметичні продукти, необхідно дотримувати ряд заходів — олівці бажано вибирати з ковпачками і завжди закривати ними фарбувальну поверхню, флакони рідких підводок ретельно закручувати.

Помада
Приблизний термін придатності помади — 8 місяців. Однак якщо помада стала занадто липкою, сильно розтікатися або навпаки затверділа (навіть якщо це сталося раніше терміну), необхідно від неї позбутися.

Рум’яна і тіні
Термін придатності тіней і рум’ян становить 1-2 роки. Продукти з кремоподібною текстурою краще використовувати протягом року, а сухі — протягом 2 років. Однак якщо текстура тіней змінилася раніше терміну, наприклад, затверділи, потріскалися, стали сильно блищати, то такі тіні краще викинути.

Запобіжні заходи для цих косметичних продуктів стандартні. Зберігати подалі від сонця, опалювальних приладів і вогкості, наприклад, у ванні косметику краще не зберігати. Якщо рум’яна або тіні наносяться вологим способом, то після застосування і сам продукт і інструмент (кисть, спонж) необхідно ретельно просушити.

Основа для макіяжу і пудра
Середній термін зберігання основ для макіяжів і пудр — 1 рік. Щоб продовжити термін придатності цих продуктів (або зберегти протягом зазначеного терміну), необхідно тримати їх подалі від сонця, тепла, уникати підвищеної вологості. Якщо продукти стали набувати інший колір або неприємних запах, то слід негайно припинити їх використання.

Тональний крем маскує олівець
Середній термін придатності даних косметичних продуктів складає 1 рік. Їх непридатність можна визначити по зміні консистенції кошти — крем твердне, погано розтікається і тушуется, на поверхні рідкого тонального крему з’являється шар масла, виділяється різкий неприємний запах. Для цих коштів основним способом продовження їх терміну придатності є дотримання правил гігієни — наносити засоби не руками, а пензлями або спонжами, систематично знешкоджуючи їх.

Пензлики і спонж для макіяжу
Середній термін придатності інструментів для нанесення косметики — більше року. Причому пензлика з синтетичним волокном живуть так само довго, як і з натуральним, при дотриманні ряду правил — систематичне промивання ворсу і його сушіння.

Спонж необхідно також мити, бажано з використанням спиртових засобів. Коли губка кришиться, погано розмазує косметику, її необхідно викинути.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментарии закрыты.