Вы находитесь здесь: Главная > Косметологія > Hermes випустив аромат для мілленіалок

Hermes випустив аромат для мілленіалок

twill94d0eeФранцузький будинок Hermès представив новий жіночий аромат Twilly d’Hermès.

Своє ім’я парфум отримав на честь популярного аксесуара будинку — вузького шарфа-стрічки з шовкового твила під назвою «твіллі», який можна носити різними способами: як краватка, як стрічку для волосся або намотавши на ручку сумки. Автор композиції — штатний парфумер Hermès Крістін Нажель.

За словами авторки аромату, він призначений для молодих дівчат з «покоління мілленіалов», які відкривають для себе цінності респектабельного будинку Hermès з його давніми традиціями. Основні ноти композиції — імбир, тубероза і сандал. Парфуми укладений в розроблений одним з дизайнерів будинку Флоранс Манлік кубічний прозорий флакон з характерними для флаконів лінії одеколонів будинку Hermès округленими гранями (ця форма навіяна старовинними ліхтарями для фіакрів). Флакон увінчаний чорної литий кришкою, схожою на капелюшок-казанок. Навколо горлечка пов’язана вузька стрічка з шовкового твила з кольоровим принтом.

Будинок моди Hermès заснований у Франції в 1837 році. Спочатку він спеціалізувався на виробництві кінської упряжі та сідел, але з часом став випускати одяг, взуття, прикраси, а також аксесуари з шовку і шкіри. У серпні 2017 року будинок представив нові моделі скейтборду і лонгбордах з декором за ескізами Анрі Д’Оріньї.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментарии закрыты.