Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Боремося з хронічною втомою: пілатес, ортопедичні матраци, червона риба і інші секрети

Боремося з хронічною втомою: пілатес, ортопедичні матраци, червона риба і інші секрети

Сучасні успішні бізнес-леді напевно гордяться, коли їх називають амазонками мегаполісів, проте вони навряд чи замислюються про те, що динамічний спосіб життя вимагає певні жертви. По легенді, стародавні воячки відсікали собі праві груди, щоб влучно стріляти з лука, сучасні ж амазонки все частіше страждають від синдрому хронічної втоми.

Також пропонуємо: :

Видео и фото, посмотри как работает система оральный секс. | Ануся близняшки порно Сайт, женщины, зуд в анусе дима муж. | Вас приглашают шлюхи Питера на маяковской. От романтики до интима за умеренную плату.

Сьогодні про цей синдром пишуть серйозні медичні видання і жіночий глянець, про його причини і глибинні механізми сперечаються провідні учені на всіх п'яти континентах. Тому просто розглянемо основні чинники, які можуть «запустити» цей синдром, його симптоми і способи допомогти своєму організму самостійно.

За своєю суттю, синдром хронічної втоми — це глибоке виснаження нервових, емоційних, інтелектуальних і фізичних резервів організму. Одна з найчастіших причин — багаторічний трудолголізм і неминучі супутники такого «горіння» на роботі, до яких особливо чутливі амбітні і схильні до переживань дівчата, які рідко дають вихід бушуючим емоціям. Серед чинників — порушення режиму сну при постійних відрядженнях, адже в літаках, потягах і готелях нас навряд чи чекають ортопедичні матраци і утихомирена тиша.

Також офісні «бджілки» часто страждають від недоліку свіжого повітря, сонячного світла, рухової активності, алергій, неправильного харчування, авітамінозів, хронічних неврозів, депресій. Багато хто з них намагається справитися з постійними перевантаженнями за допомогою алкоголю, сигарет, кави, антидепресантів і всіляких енергетиків, що лише посилює ситуацію. В результаті відбувається розбалансуання злагодженої роботи організму, особливо страждає імунна система, яка атакується практично всіма вірусами, що знаходилися в організмі до цього нешкідливо і безсимптомно. Саме тому серед найчастіших симптомів — злегка підвищена або знижена температура, яка тримається тижнями, лихоманка, ломота в суглобах і м'язах, головний біль, різке зниження загального тонусу аж до абсолютної апатії.

Одночасно порушується і робота нервової системи, з'являється невмотивована дратівливість, круги і плями під очима, болі в кінцівках, знижується працездатність, і навіть найзручніші ортопедичні матраци і подушки не рятують від відчуття розбитості вранці.

Якщо ви помітили, що ось вже декілька тижнів без видимих причин постійно відчуваєте нездужання і слабкість, поспішіть — на ранніх стадіях з синдромом хронічної втоми можна справитися самостійно. Продовження Змініть обстановку і візьміть відпустку


Вас приглашают шлюхи Питера на маяковской. От романтики до интима за умеренную плату. | Ануся близняшки порно Сайт, женщины, зуд в анусе дима муж. | Брюнетка порно фото клипы.

По темі

Цікво