Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Догляд за жирним волоссям

Догляд за жирним волоссям

Багато жінок страждають від того, що їх волосся дуже швидко стає жирним. Миють їх щодня, а вже до вечора воно жирніє і набуває неприродного блиску. Більшість жінок, які поверхнево розбираються в догляді за волоссям, купують шампуні і бальзами, які показують в красивій рекламі. Завжди пам'ятаєте якщо шампунь рекламують, це далеко не означає, що він хороший і допоможе вам...

Також пропонуємо: : www.mobileunlox.com permanent unlock iphone 5s at&t in TexasА то, що в рекламі показують жінок з красивим здоровим волоссям, в більшості випадків не означає, що вони користуються тим шампунем, який самі рекламують. За волоссям моделей стежать і доглядають великі професіонали цієї справи. У них є свої дуже ефективні методи, які застосовуються в салонах. А догляд професіоналів і спеціальних студій з домашнім просто незрівняний.

Жирне волосся від здорового відрізняється тим, що вони швидко стає брудними. Воно блищить, але це блиск абсолютно не здоровий. На вигляд, неначе його намазали маслом. Для догляду за таким типом волосся потрібно вибрати лінію для догляду за ними. Назва шампуня ніколи не грає роль в його ефективності. Завжди потрібно дивитися його склад. Всі засоби для профілактики і лікування волосся відрізняються тільки в своєму призначенні: для професійних салонів або для масового користування. Якщо ви хочете швидко вилікувати своє волосся, і досягти ефекту, то ви можете в спеціалізованих магазинах купити професійну лінію.

У кожного свій тип волосся. Тому якщо одна марка шампуня добре підходить вашій подрузі, а вам вона не подобаєся, не дивлячись на то, що у неї красивий здорове волосся, то це цілком нормальне явище. Потрібно знайти свій шампунь. Для цього краще всього використовувати пробники. Якщо ви знайшли шампунь, який вам підходить, не міняйте його. Не повинно бути такого, що один місяць ви користуєтеся одним, а потім, випадково за порадою вашої знайомої ви купили інший. Це може тільки посилити стан вашого волосся. Нікого не слухайте. Слухайте себе і керуйтеся станом вашого волосся.

В ідеалі, що б вилікувати ваше волосся мало буде спеціального бальзаму або шампуня. Жирне волосся не варто мити часто. Його потрібно мити один раз в 3 дні. Інакше ніякої користі для нього не буде. Застосовуйте цілющі маски, які без труда ви можете приготувати в домашніх умовах. Наприклад, сік яскраво-червоний. Сік яскраво-червоний потрібно ретельно втерти за 25-30 хвилин до миття. Після миття прополощіть волосся відваром кропиви або шавлії. Термінів лікування немає. У кожного «одужання» виявляється у різний час. Ви самі для себе вирішите, коли перестати виконувати процедури. Повинен бути видно ефект – волосся стане легко розчісуватися, не буде надмірної жирності, з'явитися еластичність.

Також можна скористатися іншим способом. Фрукт айва має терпку дію, яка здатна вирішити проблему жирного волосся. Процедура не складна. Вийміть серцевину плоду з насінням, покладіть у воду і доведіть її до кипіння. Відвар слід втирати в шкіру голови за 40 хвилин перед миттям волосся.

Також для миття волосся слід використовувати м'який шампунь. Якщо шампунь не піниться, то він м'який. Для миття не використовуйте гарячу воду. Вода повинна бути прохолодною. Добре обполіскуйте волосся, щоб на ньому не залишався шампунь.

Уважно вибирайте гребінці. Кінці зубів гребінця повинні бути закруглені. При покупці перевіряйте гребінець на своїй долоні, чи не дряпає він шкіру. Навіщо при розчісуванні зайвий раз дряпати і дратувати шкіру голови. Якщо ви миєте волосся, слід мити і гребінець, що б не переносити частинки жиру і грязі на вимите волосся.


Сегодня люди пишут Батареи и аккумуляторы | порно сын трахнул

По темі

Цікво