Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Ефірні масла

Ефірні масла

Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємничою силою і захоплюють нас в світ фантазій і снів чи ж свідомо приводять нас самих до себе.

Також пропонуємо: :

проститутки нижний новгород | Индивидуалки Челябинска, индивидуалки челябинска на сайте http://www.prostitutki-chel.ru. | Ответы, кривой член.

У рослин в смолі, корі, листі, суцвіттях або корінні є тонкі ароматичні молекули. Дратівливі нюхові рецептори слизистої оболонки нашого носа передають сигнали далі, в мозок. Таким чином здійснюється дія на нашу гормональну, нервову системи і емоції. Людина відчуває цю зціляючу силу через аромати.

У десятку ароматичних речовин, що найбільш вживаються в східній міфології і культурі, входять, крім усього іншого, алоє, бензойна смола (росний ладан), евкаліпт, імбир, камфора, мускатний горіх, пачулі, сандал, ладан і кориця. Нижчеприведена таблиця показує найвідоміші області їх застосування. Природно, ефірні масла в певній меті можна комбінувати одне з одним, але при цьому треба бути дуже обережним з дозуванням: деякі з них у великій концентрації можуть бути отруйними. Використовуйте завжди тільки декілька крапель кожної речовини.

Ефірні масла:

Алоє – задишка, астма, захворювання кишечника, шлунку, ревматизм, загоєння ран.

Бензойна смола – бронхіти, депресії, релаксація, повернення до реальності, ангіна, захворювання шкіри, безсоння, смуток.

Евкаліпт – задушливість, астма, запалення сечового міхура, бронхіти, простуда, м'язові болі, захворювання нирок, ревматизм, загоєння ран.

Імбир – метеоризм, стан виснаження, м'язові болі, ревматизм.

Камфора – втома, серцева недостатність, нервозність, дезинфекція повітря, ревматизм.

Пачулі – обезводнення, повернення до реальності, простуда, еротика, ранозагоєння.

Сандал – страх, запалення сечового міхура, бронхіт, релаксація, простуда, повернення до реальності, нервозність, порушення сну, стрес.

Ладан – страх, задуха, астма, бронхіти, захворювання кишечника, запальні процеси, простуда, духовне прояснення, захворювання шкіри, стимулювання концентрації, захворювання печінки, захворювання шлунку, менструальні болі, дезинфекція повітря, ревматизм, смуток, ранозагоєння.

Кориця – страх, метеоризм, діарея, відчуття холоду, захворювання шлунку, затискання м'язів, неврастенія, стрес, смуток.

Мускатний горіх – метеоризм, діарея.


По темі

Цікво