Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Hi-Tech косметологія: чи потрібні лазеру ліцензії ?

Hi-Tech косметологія: чи потрібні лазеру ліцензії ?

Ультразвукова кавітація, кріодеструкція, електропорація, фракційна лазерна шліфовка - ці таємничі терміни викликають самі різні асоціації: космічні кораблі, наукові дослідження, ліцензії, високі технології. Насправді це всього лише назви сучасних процедур, зустріти які можна в прейскурантах багатьох інститутів краси. Пропонуємо дізнатися, які процедури ховаються за такими складними назвами.

Також пропонуємо: :

Итальянская плитка | На http://ufa-znakomstva.cz лучшие индивидуалки, г. Уфа. | эротическое белье

Ультразвукова кавітація. Суть цієї процедури описує її другу, «неофіційну» назву — безопераційна ліпосакція. Секрет її ефективності поміщений в особливостях будови жирових кліток (ліпоцитів). Спрощено вони є напіврідкими крапельками жиру, покритими тонкою мембраною. Ультразвук, який генерується притиснутими до шкіри насадками, провокує утворення крихітних бульбашок вакууму в жировому вмісті кліток, цей процес і називається кавітацією.

Лопаючись, бульбашки викликають швидке розширення і «зіщулювання» ліпоцитів, в результаті клітинна оболонка руйнується і її вміст нейтралізується лімфатичною системою. При цьому завдяки тому, що термін життя кожного ліпоцита складає десятиліття, в нашому тілі майже немає механізму синтезу нових кліток замість зруйнованих ультразвуком. Грунтуючись на цьому факті, косметологи часто говорять про незворотний ефект схуднення.

Зверніть увагу: хоча нові жирові клітки і не утворюються, вони залишилися цілком здатні збільшуватися в об'ємах, причому у багато разів, тому після курсу процедур все одно важливо стежити за харчуванням і не нехтувати спортом. Продовження Лазерна терапія


По темі

Цікво