Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Як набрати вагу - дієта для худих

Як набрати вагу - дієта для худих

У наші дні дуже багато уваги приділяють проблемі надмірної ваги і боротьби із зайвими кілограмами. А про тих, кому ці самі пару кілограмів були б зовсім не зайвими, до речі, чомусь згадують значно рідше.

Також пропонуємо: : сэкс видео | Играть в игровые автоматы бесплатно без регистрации. | Молодые девочки там.Якщо недолік ваги або його стрімка втрата не зв'язана, з яким-небудь вашим захворюванням, про яке ви знаєте, то в першу чергу необхідно звернутися до лікаря. Можливо, у вас прогресує якесь захворювання, про яке ви просто поки не знаєте. Якщо ж ніяких захворювань у вас не виявлено, але недолік ваги очевидний, то вам допоможе набрати вагу дієта для худих.

Правильно, в першу чергу необхідно контролювати саме калорійність їжі, що вживається, а вже в другу чергу її кількість.

Для того, щоб набрати вагу, вам необхідно вживати їжу, що містить якомога більше білків і вуглеводів.

Білки: курка, м'ясо, яйця, риба, сир, молоко, молочні продукти;

Білковий коктейль: на стакан вершків додаєте пачку сиру, небагато меду або варення і все ретельно перемішати.

Вуглеводи: макарони, картопля, білий хліб, цукор, та і взагалі все солодке;

Овочеві і фруктові соки допоможуть підняти апетит. І 2,5-3 літри рідини в день вживати просто необхідно.

Але це не означає, що потрібно жити на одних білках і вуглеводах. Просто стежте, що б їх було якомога більше в їжі, яку ви їсте. Так само стежте і за вітамінами, які організму необхідно одержувати. Найзручніше в цьому плані спеціальні вітамінні комплекси, в яких співвідношення і кількість необхідних вітамінів оптимально збалансовані, і вам вже не потрібно нічого обчислювати і замислюватися над раціоном.

Приймати їжу краще трохи менше, але частіше і обов'язково з рівними інтервалами. Оптимально 4-5 разів на день.

Так, і щоб всі набрані кілограми не відклалися в одному місці, скажемо в животі або боках, вам доведеться коректувати свою фігуру за допомогою фітнеса. Вибирайте такі вправи, які направлені на певну частину тіла, але не бійтеся, що, якщо ви натрудили руки або ноги, то ваші кілограми згоріли. Ні, просто ці кілограми підуть вже не в жирові відкладення, а в м'язову масу.

І головне завжди пам'ятати, що фанатизм в будь-якій справі швидше заважає, ніж допомагає. Отже підходьте до будь-якого питання розумно.


По темі

Цікво