Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Як відрізнити натуральну косметику від підробки?

Як відрізнити натуральну косметику від підробки?

У сучасному світі проблема неякісного товару є дуже актуальною. Багато косметичних засобів, парфюмерію і навіть одяг найчастіше підроблюють. Що слід знати і дотримувати, щоб не помилитися в покупці дорогої продукції знаменитих марок? У цьому ми зараз постараємося розібратися. На жаль, серед великого асортименту косметичних засобів є і така продукція, яка потрапляє на прилавки від постачальників нелегальних фірм. Створюють такий вид косметики за допомогою змішування другорядної сировини, внаслідок чого косметика може завдати непоправної шкоди здоров'ю. Далі при допомозі "горе - бізнесменів" товар потрапляє в магазини і на ринки, при цьому різні хитрі прийоми допомагають приспати пильність покупців. Як же відрізнити оригінал від підробки?

Також пропонуємо: :

Офсетная печать смотри здесь. | На сайте http://vzlomvkontakte.com вконтакте взлом. | Взлом паролей в контакте подробности здесь. Найпростіше правило - це уважне ознайомлення з сертифікатом якості даної продукції. У ньому обов'язково повинен бути висновок про рівень засоби і друк, який практично неможливо підроблювати. Бувають такі випадки, коли продавцю заборонено показувати сертифікат, тоді покупцю слід уважніше придивитися до самої косметики.

В основному джерела підробок - це Малайзія, Польща, Туреччина, Таїланд і Китай. Зовнішня відмінність продукції незначна, серед них можна назвати друк маркувального тексту і відмінність в кольорі. Сигналом для вас повинна бути низька ціна, адже ні одна серйозна крупна організація не стане скидати ціну на свою продукцію більш ніж на 10%.

Косметичний засіб повинен бути в упаковці з щільного матеріалу. Всі шви повинні бути склеєні без щонайменших потьоків. На продукті повинні бути точна назва і шрифт (якщо бренд відомий і розрекламований). А тюбик, банка чи ж флакон обов'язково повинні бути міцно фіксовані, це потрібно для того, щоб не ушкодилася цілісність продукту. На упаковці обов'язково повинні бути список складу, термін придатності, ім'я, а також адреса виготівника.

Якщо ж косметика виготовляється іноземними компаніями, то повністю вся інформація повинна бути на іноземній мові і обов'язково вкладиш з перекладом. У оригіналів картонна коробка обгорнута поліетиленом, хоча буває і таке, що просто на місці відкриття клеять логотип організації, яка виготовляє даний товар. Продовження Поради для покупців


По темі

Цікво