Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Як вибрати якісний шампунь для волосся?

Як вибрати якісний шампунь для волосся?

Купуючи той або інший шампунь, звертайте увагу не тільки на написи крупними буквами, але і на «другий склад» - перелік компонентів, з яких і складається шампунь. Давайте розберемося, з чого ж зроблені миючі засоби для волосся?

Також пропонуємо: :

шевроле орландо новый, orlando: объявления о продаже | новый шевроле Круз фото

1. ПАВ – поверхнево-активні речовини. Саме вони визначають миючі властивості шампуня. Кращі ПАВ: ТЕА лаурілсульфат і ТЕА лауретсульфат (м'якший – лауретсульфат). До складу якісного шампуня додають і м'якші миючі засоби – кокамідопропіл бетан, кокамід, вони виготовлені з жирних кислот кокосового масла. Найбільш агресивні ПАВ – содіум лаурілсульфат, він очищає волосся методом окислення, а також – амонія лаурілсульфат і амонія лауретсульфат.

У дешевих шампунях не використовуються м'які ПАВ. Результат застосування такого шампуня плачевний: луски на поверхні волоса піднімаються дибки, а самі волосинки починають чіплятися один за одний, ламаються. Врахуйте, чим нижче в списку знаходиться той або інший інгредієнт, тим менша його концентрація, а, отже, і менше його агресивна дія. У якісного шампуня в складі є 15-40 активних інгредієнтів. Якщо на етикетці вказані тільки лаурілсульфат натрію і діетаноламіни жирних кислот (найбільш популярні загусники), а далі йде перелік біодобавок – перед вами неякісний шампунь, який принесе більше шкоди вашому волоссю, ніж користі.

Стабілізатори і загусники піни. Вони відповідають за в'язкість шампуня. Найбільш популярні – кокамід ДЕА і кокамід МЕА. У дешевих засобах для створення піни додається куховарська сіль, що є не кращим варіантом для здоров'я волосся.

Кондиціонуючі добавки (частіше це діметікон) використовуються для додання волоссю гладкості, здорового блиску, зняття електростатичної напруги. У дешевих шампунях відсутні.

Фарбники і ароматизатори використовуються для додання шампуню привабливого зовнішнього вигляду і приємного запаху. Хороший шампунь має легкий ненав'язливий запах або не має його зовсім. Перламутрові добавки (глікольдістеарат) в якісному шампуні відсутні.

Натуральні інгредієнти – екстракти евкаліпта, кропиви, чайного дерева, гамамеліса, шавлії, розмарину і ін. Перерахувати всі використовувані добавки неможливо. У високих концентраціях можуть викликати алергічні реакції, разом з фарбниками і ароматизаторами.

Рослинні масла (оливкове, авокадо, кокосове, жожоба, касторове, зародків пшениці) пом'якшують волосся, наповнюють його вітамінами, створюють на волоссі невидиму плівку, яка захищає волосся від шкідливих чинників навколишнього середовища.

Підведемо підсумки: як же виглядає якісний шампунь для волосся ? Він має в своєму складі велику кількість інгредієнтів, володіє середньою миючою здатністю, оскільки містить м'які ПАВ. У ньому відсутні формальдегіди, парабени і інші шкідливі речовини. Він прозорий, без перламутрових добавок, із слабким запахом. Після застосування такого шампуня волосся м'яке, вільно розчісується, легко укладається в зачіску, маютє здоровий блиск, не електризується. У будь-якому випадку, вибираючи той або інший шампунь, орієнтуйтеся на кінцевий результат – зовнішній вигляд вашого волосся.


По темі

Цікво