Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Які вітаміни вибрати - 10 порад

Які вітаміни вибрати - 10 порад

Вітаміни необхідні кожному з нас для підтримки хорошого здоров'я. Проте, наш організм не в змозі самостійно виробляти більшість з них, і на свій страх і ризик ми вимушені одержувати їх з інших, зовнішніх, джерел. Раціон більшості з нас не здатний поповнити організм достатньою кількістю вітамінів і мінералів, щоб залишатися здоровим.

Коли людина вирішує, що їй необхідний прийом добавок, повстає питання — як правильно вибрати вітаміни?

Також пропонуємо: :

Полностью голая Эвелина блёданс. | жирные голые бабы, пользователи администрация сайта. | супер задницы, o.

1.Пам'ятайте, вибирайте ті вітаміни і мінерали, необхідні організму щодня і, які відсутні у вашому раціоні харчувння, або не поступають в достатній кількості.

2.Якщо у вас виникає вибір між натуральними і синтетичними вітамінами, то звичайно ж, варто віддати перевагу натуральним, дослідження показали, що наш організм краще сприймає їх і швидше засвоює.

3.Вибирайте найбільш відомого виробника, продукт якого, точно відрізняється від інших, своєю хорошою якістю.

4.Попросіть показати сертифікат аналізу від виробника, який є аналізом доповнення і може дати чітке уявлення про якість продукту.

5.Йдучи за покупкою, ви вже повинні точно знати, які саме вітаміни і мінерали вам необхідні, щоб не взяти того, що вам насправді не потрібне і не згаяти дарма час і гроші.

6.Ви повинні знати як різні вітаміни і мінерали поєднуються один з одним і як їх комплекс працюватиме у вашому організмі.

7.Краще всього вибирати вітаміни і мінерали в капсулах, оскільки вони легше перетравлюються і швидше засвоюються.

8.Переконайтесь, що термін придатності товару не закінчився. Якщо ви вибираєте природні вітамінні добавки, то повинні розуміти, що у них короткий термін придатності.

9.Обов'язково набувайте разом з вітамінами і керівництва по їх застосуванню, щоб знати чим саме вони корисні для вашого здоров'я.

10.Заручіться допомогою фахівців. Ви повинні проконсультуватися з лікарем, який точно визначить що саме вам потрібно і в яких кількостях.


По темі

Цікво