Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Корисні властивості овочів і фруктів залежно від кольору.

Корисні властивості овочів і фруктів залежно від кольору

Корисні властивості овочів і фруктів для нашого здоров'я знає кожен. Вони є основними джерелами вітамінів і мінералів, а тому їх відсутність приводить до серйозних порушень в організмі. Проте мало хто з людей знає, що певна функція овочів і фруктів залежить від їх кольору.

Також пропонуємо: : women paris escort service book on webУчені розділили всі фрукти, овочі і ягоди за кольором на п'ять груп, кожна з яких містить унікальні інгредієнти, необхідні для нормального функціонування організму. Тому дуже важливо вживати продукти зі всіх п'яти груп, щоб не було дефіциту якого-небудь вітаміну або мінералу.

Біла група

Сюди відносяться цибуля, часник, хрін, кольрабі і гриби.
Вони володіють антибактеріальними властивостями і сприяють зміцненню імунної системи.

Синьо-чорна група

Це баклажани, чорниця, виноград, чорноплідна горобина, родзинки, чорна смородина.
Вони містять інгредієнти, сприяючі поліпшенню травлення, що володіють протираковим ефектом в шлунково-кишковому тракті. Окрім цього, вони укріплюють кровоносні судини, уповільнюють процеси старіння організму, покращують зір, а також володіють протизапальною дією.

Червона група

До цієї групи входять яблука, помідори, вишня, полуниця, кавун, буряк.
Вони містять лікопен, який володіє омолоджуючим ефектом. Наприклад, часте вживання помідорів сприяє розгладженню шкіри і зменшенню зморшок. Крім того, овочі і фрукти з червоної групи володіють протипухлинною дією, благотворно впливають на серце, знижують артеріальний тиск, допомагають понизити рівень холестерину і позбавитися вільних радикалів.
www.beardfarmers.com Beard Growth Beard Farmers
Жовто-оранжева група

Сюди відносяться апельсини, абрикоси, банани, морква, лимони, персики, кукурудза, гарбуз.
Вони позитивно впливають на шкіру, волосся і нігті, а також покращують зір. Окрім цього, такі овочі і фрукти знижують холестерин, кров'яний тиск і регулюють кількість води в організмі.

Зелена група

Це салат, білокачанна капуста, шпинат, брокколі, ківі, до складу яких входять фолієва кислота, клітковина, вітамін С і антиоксиданти.
Такі продукти очищають організм від токсинів, покращують концентрацію уваги, запобігають старінню шкіри, стимулюють травлення, сприяють зниженню тиску і холестерину в крові.


Внимание! парфюмерия | Свежие новости: магазин компьютеры | Как сообщают надежные источники: смотреть заметку а также сайт www.dvapodarka.ru

По темі

Цікво