Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Лазерна терапія

Лазерна терапія

Сьогодні лазер є універсальним інструментом косметології: з його допомогою позбавляються від небажаного волосся, «зірочок» капілярів, пігментних плям, татуїровок, зморшок і багатьох інших естетичних дефектів, що проступили. Всі ці процеси засновані на унікальній властивості лазера — енергія його випромінювання вибірково поглинається певним типом кліток, перетворюється на термічну і руйнує їх. Так, поглинаючись в пігмент волосяного стрижня — меланін — і нагріваючи його, лазер руйнує волоски, не викликаючи опіків епідермісу. Проникаючи углиб шкіри, лазер «дробить» фарбники татуїровки на найдрібніші частинки, які поступово розсмоктуються і зникають. А сучасні лазерні установки, що генерують не один, а відразу декілька сотень променів, випаровують в шкірі тонкі «колодязі» завглибшки в декілька міліметрів — цей процес називається фракційною лазерною шліфовкою і запускає природне оновлення і ліфтінг зрілої шкіри.

Також пропонуємо: : На нашем сайте предложены фото элитных проституток Новосибирска. | Здесь проститутки Москвы от 1000 руб! Удовольствие стоит дороже! | Стильные и красивые проститутки Астрахани на партизанской сделают все по сценарию клиента.Зверніть увагу: хоча для косметичних лазерів немає необхідності оформляти ліцензії, у них повинні бути сертифікати якості і ліцензії, видані наглядаючими органами, при цьому лазерне устаткування повинне бути не старше за четверте, найсучасніше і безпечніше покоління.

Кріодеструкція жирових кліток — це ще один різновид салонової безопераційної ліпосакції. Механізм її дії відрізняється від описаного вище: руйнування жирових кліток починається за рахунок їх охолоджування, причому не до мінусових температур, а лише до 25-24°C. При цьому процес розпаду ліпоцитів затягується на цілий місяць — чекати результатів через пару днів після процедури не варто.

Зверніть увагу: кріоліпосакція ефективна лише на локальних, чітко виражених жирових відкладеннях — зоні галіфе, сідницях, складках на спині, — а не для рівномірного зменшення об'ємів всього тіла.

Електропорація — це ще один приклад використання законів фізики в косметології. З її допомогою вдалося вирішити проблему вбирання і засвоєння шкірою біологічно активних сироваток, велика частина яких просто залишалася на її поверхні. Процедура є подачею на шкіру дуже слабкого постійного струму, внаслідок чого в клітках епідермісу відкриваються іонні канали, діаметр яких достатній для того, щоб крізь них безперешкодно проникали молекули зволожуючих, омолоджуючих і живильних коктейлів.

Зверніть увагу: як і лазери, апарати для електропорації не одержують ліцензії, але ще на етапі консультації варто поцікавитися виробником устаткування і кваліфікацією косметолога, який виконуватиме процедуру. Початок Hi-Tech косметологія


По темі

Цікво