Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Парафінотерапія в домашніх умовах. Просто і і ефективно.

Парафінотерапія в домашніх умовах

Як би ретельно і скурпульозно ви не доглядали за собою, приділяючи немало уваги шкірі рук, ви навряд чи зможете приховати свій вік, коли вам це знадобиться. Руки старіють раніше – саме вони найактивніше беруть участь у вашому відношенні із зовнішнім світом, зокрема з сонцем, хімією, водою, вітром. Ці чинники, як відомо, здоров'я вам не додадуть. Правильний догляд за руками – ось що врятує шкіру ваших ручок від передчасного старіння.

Також пропонуємо: :
moscow escort A Work. | Поиск, лемех. | Система проверки подлинности гарантирует фото проституток из Москвы и других городов без ретуши и фотошопа.

Кращий із способів по порятунку шкіри рук – парафінотерапія.

Принцип дії парафіну полягає в створенні міні-сауни – пори відкриваються, внаслідок потовиділення виводяться токсини. Коли парафін охолоджується, то відбувається ефект зворотний – волога вбирається в шкіру рук, залишаючи при цьому крупніші молекули токсинів на поверхні. В результаті руки одержують ультра-зволоження, а це основний принцип в підтримці молодості шкіри.

Що вам знадобиться для проведення процедури парафінотерапії у вас вдома?

- місткість для парафіну – візьміть краще скляну
- парафін, придбаний в аптеці
- пакети з целофану
- два махрові рушники
- скарб-піллінг з дрібними частинками
- зволожуючий засіб – крем, наприклад

Парафін розігрівається в мікрохвильовій печі на невеликій потужності в духовці, або на водяній лазні - як вам буде зручніше.

Поки парафін плавиться, якісно потріть руки скрабом – достатньо ніжно, але наполегливо. Потім просто протріть руки серветкою, не змиваючи водою. Чому? Вода зневоднює руки, а цього нам не потрібно.

Діставайте парафін з того місця, де ви його нагрівали. В цей час змащуйте руки кремом так, щоб на них утворився тонкий шар засобу.

Приготування закінчені, і можна занурювати ручки в ємність з парафіном. Кожну руку опускайте в парафін приблизно три рази, даючи парафіну стекти.

Потім надягаємо на ручку пакети і накриваємо рушником, для зігрівання. Тримаємо це все диво до повного охолодження парафіну – приблизно 20 хвилин.

Парафін охолодився? Прибирайте рушники, злегка помніть «рукавички», що утворилися, не звільняючи від пакетів, для зручності зняття. Крем, що залишився на руках, ввітріть в шкіру. Що ви бачите? Сяючі, здорові, зволожені ручки!

Процедура проста, а ось ефект перевершить всякі очікування! Поспішайте побалувати свої ручки парафінотерапією!


Система проверки подлинности гарантирует фото проституток из Москвы и других городов без ретуши и фотошопа. | Обзор: народные средства +от боли | Производство бумажных пакетов изготовление бумажных пакетов в Московской области.

По темі

Цікво