Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Поради для покупців

Поради для покупців

А ось якщо ви не знаєте, як виглядає справжня продукція, то вам слід подивитися докладний опис і фото в інтернеті.

Деякі бізнесмени все-таки вмудряються видавати підроблену косметику за оригінал. При цьому вони копіюють назву і шрифт, і підроблений товар видається за оригінальний, а, отже, реалізується за ціною, не відповідною низькій якості виробу.

Також пропонуємо: :

анальные вибраторы | секс красивый в троем.

Особливу увагу необхідно звернути на місце продажу продукції. Якісна косметика купується великими партіями в широкому асортименті, тому, як правило, продається саме в спеціалізованих косметичних магазинах.

Але не всі торгові точки можуть купувати велику кількість товару. У таких випадках косметика продається в окремих відділах. Але і тут можуть опинитися їх копії. Тому, щоб уберегти себе від невдалої покупки, слід уважно розглянути товар і його упаковку.

І пам'ятаєте, що підроблюють в основному розрекламований товар і продукцію. Отже прагніть не йти на поводу у реклами. Прогуляйтеся по магазинах, почитайте в інтернеті відгуки і огляди на косметичні товари, скористайтеся пробниками, після чого підберіть для себе найбільш оптимальний варіант, який може і не рекламуватися на кожному кроці.

Поради для покупців:

Коли рекламують косметичний засіб, то прагнуть підкреслити і розхвалити його чудову якість, наприклад, помада здатна збільшити об'єм губ, а крем - розгладити найглибші зморшки, всі косметичні засоби містять наночастки і т.д. Цьому не потрібно вірити, все це суцільна реклама.

Не забувайте звертати увагу на склад вибраного засобу, який завжди пишеться в зменшуючій послідовності. А взагалі вся косметика не буває без нафтопродуктів (просто десь їх менше, а десь більше). Необхідно знати, чи є у вас на які-небудь компоненти - алергія. Для її виявлення вам слід нанести на згин ліктя засіб і почекати близько години.

Якщо ж ніяких реакцій не відбулося, то засобом цим можна користуватися без шкоди для здоров'я. Дорога косметика відомих компаній має свій фірмовий аромат або взагалі без запаху. Якщо є сторонні синтетичні запахи, це означає, що засіб явно підроблений. Декоративна косметика завжди лягає рівним шаром без грудочок.

Знаючи і дотримуючи ці правила, ви легко зможете відрізнити фірмовий косметичний засіб від низькопробної і неякісної підробки. І тим самим не нашкодите своєму здоров'ю. Початок Як відрізнити натуральну косметику від підробки?


По темі

Цікво