Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Продовжуємо життя красивому манікюру

Продовжуємо життя красивому манікюру

Попереду літо, ми починаємо охоче міняти сірі, тьмяні фарби, якими багатий зимовий одяг, на свіжіші. І до нігтів це теж відноситься. Косметичка поповнюється флакончиками соковитих відтінків, а щоденник заповнюється типовими літніми справами. Часу на те, щоб освіжити лак, стає все менше, а заходів, на яких хочеться продемонструвати яскраві нігтики – все більше. Залишається пригадати старі прийоми, що дозволяють продовжити життя лаку, і дізнатися про нових.

Також пропонуємо: : Фильм порно игры на сайте www.pornozapravka.com.Правильне нанесення. Перед тим, як покрити нігті лаком, необхідно обов'язково знежирити їх поверхню. Допомога - рідини для зняття лаку, і нанести основу під лак. Втім, більшість лаків можна використовувати і без основи. В першу чергу вона потрібна для того, щоб зробити нігтьову пластину рівною. А ось закріплююче лак покриття – обов'язковий пункт, якщо ви хочете якомога довше уникнути сколів і тріщин. Перед нанесенням закріплювачу лаку потрібно дати добре просохнути.

Є так само один спосіб, за допомогою якого можна швидко відновити лак тільки на тому нігті, де потрібно. При цьому навіть не буде потрібна рідина для зняття лаку. Необхідно трохи відшліфувати ніготь сірниковою коробкою, а саме тією частиною, об яку запалюють сірник. Після цього нанести тонкий шар лаку – і готово. Він ляже рівно.

Дбайливе відношення до манікюру. Просто надягайте рукавички під час домашніх справ. Це убереже лак як від агресивної побутової хімії, так і від механічних пошкоджень.

Зміцнення, гелю нігтів. Це вже не просто покриття нігтів лаком, а процедура, близька до нарощування нігтів. Відмінність від нарощування в тому, що довжину нігтів не збільшать, тільки покриють те, що є, шаром гелю і виконають вподобаний вам дизайн. Очевидний плюс – близько місяця вам не потрібно буде піклуватися про збереження покриття. Нігті при цьому виглядатимуть природно, а не як штучні. Мінуси майже всі ті ж, що і у нарощування – ослаблення нігтів, необхідність корекції, змінити колір або дизайн можна тільки в салоні.

Перманентний манікюр. Процедура, близька до зміцнення гелем, але не аналог. Термін служби такого покриття все ж таки менший. Але і плюсів більше: негативні наслідки для нігтів практично відсутні, шар гелю дуже тонкий, тобто нігті виглядають так, як ніби на них нанесли звичайний лак. Ідеальний варіант для відпустки.

Ну і найнудніший спосіб – використання прозорого або дуже світлого лаку. Якщо частина такого лаку відшарується або порепається, це буде практично непомітно. До того ж він сохне значно швидше, а погрішності нанесення так само практично непомітні. Але і виглядати нігті будуть не так яскраво і нарядно, швидше буденно.


По темі

Цікво