Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Простуда – як просто не хворіти

Простуда – як просто не хворіти

Як можна відмітити, восени люди хворіють на простудні захворювання частіше, ніж взимку або весною. У цей період найсильніша імунна система людини, що окріпнула за літній період, деколи не в змозі витримати вплив зовнішнього середовища. А умови життя міняються найкардинальнішим чином. Денний графік температур в цей час року має велику амплітуду. В порядку речей, коли вранці на градуснику мінус 3 – мінус 5 градусів за Цельсієм, а вдень повітря прогрівається до плюс 20-ти градусів. Підібрати відповідний одяг для такого режиму складає певну трудність. Якщо одягнутися з ранку потепліше, то вдень буде жарко. Одягнешся трохи легше – можна запросто простигнути.

Також пропонуємо: :Різка зміна температурного балансу напружує організм і, як наслідок, знижує його опірність зовнішнім діям. Як було відмічено простими народними цілителями, восени на простудні захворювання частіше хворіють молоді люди. Кашель, ангіна, тонзиліт, катар верхніх дихальних шляхів – звичайне явище. Люди постарше до цих хвороб схильні рідше, позначається життєвий досвід і дбайливіше відношення до свого здоров'я.

Коли людина простигає, то загальний тонус організму знижується, як правило, підвищується температура, про працездатність говорити не доводиться. У такі періоди відразу ж даються взнаки хронічні захворювання. Організм не в змозі боротися з шкідливими вірусами і бактеріями. І якщо до простуди віднестися не достатньо серйозно, це може привести до серйозних захворювань.

Профілактика простудних захворювань проста і загальновідома. Всі заходи включають два процеси. Перше - потрібно правильно одягатися. Якщо ви працюєте в приміщенні – офіс, цех, торговий зал – то треба мати змінне взуття і одяг. У теплій куртці і черевиках потрібно дістатися до робочого місця. Тут переодягнутися в легшу екіпіровку. У цій справі є один прикрий момент – мода. У жертву моді приноситься навіть власне здоров'я.

Друге – потрібно повноцінно харчуватися. Цьому напряму, цій частині нашого життя присвячені безліч самих різних досліджень, рецептів і рекомендацій. Всяка доросла і дієздатна людина начулася про це цілком достатньо. Достатньо для того, щоб вибрати для себе відповідний раціон. У певний період включати в нього потрібні продукти і відповідно виключати. Сало можна і потрібно їсти взимку. Проте влітку переважно зелень, овочі і фрукти. Зрозуміло, і восени потрібно харчуватися відповідним чином. За цих умов ніяка простуда вам не буде не страшна.


По темі

Цікво