Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Сумочка, допоможи приховати

Сумочка, допоможи приховати

Крім стильності і зручностей, ваша сумка може стати вам у пригоді і приховати недоліки вашої фігури. Виберіть сумку так, щоб ваша краса була підкреслена, а недоліки замасковані. Як добитися такого ефекту?

Дуже просто. Вибирайте довжину ручки так, щоб сама сумочка була на рівні ваших переваг і не привертала увагу до недоліків фігури, а при виборі форми керуйтеся правилом відповідності.

Також пропонуємо: : подпорная стенка из бревен | большие сиськи | секс игрушка механические секс машины.БЮСТ. Якщо ваше завдання – підкреслити саме цю зону, сміливо вибирайте сумку з короткими ручками, яка з'явиться перед поглядами тих, що оточують на рівні ваших грудей. Сумки Messenger, по типу листонош через плече, у жодному випадку не підійдуть володаркам пишних форм. В даному випадку при виборі сумки керуйтеся правилом: ваші округлі форми повинні відрізнятися від форми сумки. Тобто, ваш вибір повинен зупинитися на прямокутній формі. Сумка формою багет Baguette – те, що вам неодмінно підійде.

ТАЛІЯ. У випадку, якщо ви - володарка осиної талії, вам підійдуть сумочки без ручок – клатчи (Clutch), тим паче, що з вечірнього варіанту в нинішньому сезоні вона перетворюється на повсякденну за рахунок збільшення розмірів. Відповідно, якщо це сумка з ручками, на рівні талії і невеликого розміру – вона вигідно підкреслить ваші вигини.

СТЕГНА. Модна сумка з невеликими ручками підійде вам в тому випадку, якщо у вас немає проблем із зайвими відкладеннями в цій області. Інакше, короткі ручки будуть вам тільки заважати. Не вибирайте сумки з масивною обробкою. Класичні і строгі форми набагато актуальніше в сезоні.

НОГИ. Хочте, щоб оточуючі звернули увагу на ваші ніжки, сміливо вибирайте сумочку з довгими ручками, принадних кольорів з ефектом мерехтіння.

Звичайно ж, пам'ятайте, що при виборі сумки ваші пропорції повинні гармонувати з вашою подружкою – сумкою. Дотримуючи це правило, ви без труда виберете відповідну вам сумку.

Мініатюрним жінкам не варто ходити з величезним баулом. Пані з шикарними формами не повинна вибирати маленьку, іграшкову сумочку. Це створить невигідний для вас контраст розмірів. Зверніть увагу на місткі сумки з нарочито підкресленими деталями в стилі Kelly bag. Якщо ви вважаєте, що ваш недолік – високий зріст (ох, вже ці жінки), вибирайте сумку, зорово розділяючу вашу фігуру упоперек, це може бути сумка нарочито витягнутої прямокутної форми.

Сумку вибрати важко, але якщо знаєш, як це зробити, не варто тягнути час! Адже сумка – важлива деталь вашого гардеробу.


По темі

Цікво