Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Туфельний фетиш: у чому секрет Попелюшки?

Туфельний фетиш: у чому секрет Попелюшки?

А Попелюшка була не такою простачкою, як здається. Таємнича туфелька, що злетіла з ноги, буквально спокусила і звела з розуму, досить досвідченого в любові, чоловіка. Ймовірно, Попелюшка не знайома з правилами етикету і хитрощами світського любовного флірту, знала толк в психології чоловіка, добре розуміючи, що неживі предмети теж можуть служити предметом зваблювання. Річ у тому, що у давнину гола жіноча ступня вважалася джерелом сексуальної привабливості, як і інші, пікантніші частини тіла, а витончена туфелька – не менш інтимним предметом, ніж жіноча нижня білизна.

Також пропонуємо: : Каталог саун и бань. | эротический массаж для мужчин видео. | Не знаете где дешевые индивидуалки Самары? Уверяем, дешевле наших Вам не найти! | Вас с нетерпением ждут индивидуалки трансы из Нижнего Новгорода. Звоните же немедленно!Втім Попелюшка, що імовірно жила в Європі 17-18 столітті, і не могла «ненавмисно» втратити свої трусики, оскільки цей винахід був набагато пізніший, хоча якийсь час пані було дозволено красуватися в панталонах. Завдяки церковним заборонам, на зміну їм знову прийшла простора нижня спідниця, і пристойні пані бентежилися носити панталони аж до кінця 18-го століття, вважаючи їх долею занепалих жінок - куртизанок.

Не дивлячись на зручність і практичність взуття, з погляду здорового глузду, жіночі туфлі продовжують бути об'єктом фетиша і символом неповторної жіночої сексуальності.

Термін "фетиш" походить від французького слова "fetiche", або талісман, але містить куди багатший підтекст. Класичне поклоніння неживих предметів не порівняється з тим відчуттям, коли звичайні речі здатні порушувати партнерів і вносити різноманітність в їх сексуальне життя.

Чи варто говорити, яку дію проводить пара яскравих красивих туфлів на самих жінок. Одних вона надихає на нові любовні пригоди, іншим допомагає позбавитися депресії, а третіх приводить в невимовне захоплення. Деколи, вибираючи туфлі, жінка йде в розріз між якістю виробу і його зовнішніми ознаками: наприклад форма каблука або колір. Сильно вподобані туфлі не виходять з голови, до тих пір, поки покупка не буде здійснена.

Туфлі можуть приймати найбезпосереднішу або навіть фатальну участь в складному, але захоплюючому механізмі зваблювання з боку обох партнерів. Наприклад, сумісний похід у взуттєвий магазин, примірка і покупка туфлів, здатні викликати у деяких жінок значно більше позитивних емоцій, ніж дарований букет найшикарніших троянд, і дуже не багато чоловіків про це підозрюють.

Жінка, зведена на п'єдестал каблуків, виглядає стрункішою, підтягнутою, довгоногою, розширюється амплітуда руху стегон при ході. Жінка, що «твердо стоїть на ногах» - відлякує чоловіка, який підсвідомо прагне впокорювати і володарювати, тому туфлі на високих каблуках – це таємничий сигнал, що свідчить про крихкість і беззахисність жіночої істоти – легкої і повітряної, як балерина, танцююча навшпиньки.

Чим тонший і вищий каблук, тим менше візуально виглядає ступня. Візуальне зменшення ступні особливо важливе для жінок, які не можуть похвалитися крихітними ступнями. Це, мабуть, єдина частина тіла, яка, поза всяким сумнівом, повинна бути за визначенням якомога менше і витонченіше, якщо судити про те, що ідеали розміру і величини іншої жіночої краси, постійно міняються залежно від уявлень про жіночу красу різних епох. Продовження Туфлі з відкритою п'ятою


По темі

Цікво