Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Німки. Особливості жіночої національної краси

Німки. Особливості жіночої національної краси

Думаю, багато хто помічав наскільки відрізняються одна від одної жінки різних країн. І це не тільки риси вдачі, виховання і світогляду. Їх відрізняє стиль, що ще і віддається перевазі, в одязі і макіяжі. У цій серії статей описані особливості зовнішнього вигляду жінок виходячи з країн.

Також пропонуємо: : порно | Проститутки екб по материалам ekaboo.com.



Відома німецька педантичність повністю дублюється в стилі одягу. Не дивлячись на знамениту німецьку порнографію, німецькі жінки не приділяють своій зовнішності великої уваги. Це обумовлюється сильним впливом традицій. Одяг німки вибирають зручний і комфортний, але не завжди жіночний. Переважно одягаються в не облягаючий, мішкуватий одяг, який абсолютно не підкреслює жіночу привабливість.

У виборі взуття вони також керуються зручністю, так що високі каблуки у них не в моді. Після заміжжя і народження дитини німки ще менше уваги приділяють вибору одягу. Прикраси не користуються великою популярністю. Грошові кошти вони вважають за краще витрачати на найнеобхідніше. Але ця думка стосується більшості міст Німеччини, але все таки, не всіх її міст. Наприклад, в Гамбурзі німки виглядають дуже жіночно і стильно, а у Франкфурті жінки роблять упор на діловий стиль. Німецька молодь або дотримується консервативного стилю одягу, або в протест суспільству одягається в стилі панк.

Макіяж у німок найчастіше відсутній або мінімальний. Ніяких яскравих і помітних кольорів в макіяжі, тільки природність.

У зачісках німки теж прагнуть до природності. Якщо фарбують волосся, то тільки природним тоном. За волоссям німки добре доглядають і часто відвідують перукарні. Зачіски вони теж роблять зручними, такими, що не вимагають щоденного укладання.

У виборі косметики німки дуже прискіпливі до її якості. Найбільш популярний косметичний засіб - крем. Багато консервативно вихованих німок заперечують депіляцію.

Особливо не витрачаючись на одяг і косметику, німки направляють свою увагу на здоров'я. Вони вибиратимуть житло в екологічно чистій місцевості, харчуватися корисними продуктами, дотримувати режим. Можливо, правильний спосіб життя і забезпечує більшість німок непоганою фігурою.


На головну


По темі

Цікво