Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Італійки. Особливості жіночої національної краси

Італійки. Особливості жіночої національної краси

Італійки, підпорядковані культу жіночої краси, прагнуть завжди виглядати жіночно і елегантно. Всі італійки, незалежно від віку, приділяють своєму зовнішньому вигляду дуже багато часу. Жіночно і стильно вони виглядають і на вечірці, і на роботі, і при походах по магазинах. У виборі одягу, взуття і аксесуарів вони керуються елегантністю, стилем і якісністю виробу. Взуття вибирають переважно на високих каблуках – таке взуття підкреслює їх стрункі ніжки. Італійки мають слабкість до сумок. Дуже часто вибір італійок зупиняється на брендових сумках.

Також пропонуємо: : скачать порно торрент бесплатно.У прикрасах, італійки цінують красу і якість. Тому вибирають для себе переважно золоті вироби, уникаючи біжутерії.

У макіяжі італійки віддають перевагу яскравим кольорам. Але вони чітко дотримують грань між яскравістю і вульгарністю.

Італійки прагнуть виглядати ідеально і догляду за волоссям приділяють багато часу. Короткі зачіски у італійок рідкість, вони гордяться своїм красивим волоссям. В Італії жінки навіть в старості відвідують салони краси і роблять укладання. Італійки слідують модним тенденціям і не бояться експериментувати з кольором волосся і формою зачісок.

Для підтримки своєї краси, італійки часто відвідують салони краси. Найбільшою популярністю з косметологічних процедур в Італії користуються різного роду масажі і маски. До кардинальних змін зовнішності і пластичних операцій італійки вдаються рідко.

М'який клімат і корисна середземноморська кухня забезпечили італійок хорошою фігурою, не схильною до повноти. Але в тих випадках, коли зайва вага з'являється, італійки прагнуть позбавлятися від неї за допомогою дієт. Найпопулярніші дієти - фруктові. Суть яких, полягає в тому, що 1-3 дні харчуватися тільки плодами вибраного фрукту.


На головну


По темі

Цікво