Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Особливості жіночої національної краси. Польки

Особливості жіночої національної краси. Польки

Польки стежать за модою, і володіючи добрим смаком, виробляють свій власний, унікальний стиль. Одяг вибирають відомих брендів. З дитинства в маленьких польках виховують відчуття стилю і прагнення бути красивою. Вже з десяти років дівчатка вчаться користуватися косметикою і носити прикраси. Але в той же час, релігійність польок не дозволяє їм носити визиваючі спідниці і глибокі декольте. Одяг польки вибирають красивий і жіночний, позбавлений вульгарності і відкритої сексуальності.

Також пропонуємо:У макіяжі простежується тенденція до природності. Денний макіяж зведений до мінімуму - підфарбовані вії і губи. Вечірній макіяж більш насичений, але не яскравий, а ніжніший. Довгі нігті у польок непопулярні.

Не дивлячись на те, що волосся польок слабке і тонке, польки доглядають за ним і не бояться експериментувати з кольором і зачіскою.

Значну кількість грошових коштів польки виділяють на засоби по догляду за шкірою. У польок дуже популярно відвідини солярію. З косметичних процедур популярні маски і ліфтінг.

У Польщі дуже популярний здоровий спосіб життя. Польки прагнуть правильно харчуватися і займатися спортом. Багато польок відвідують фітнес-центри, бігають вранці і займаються зарядкою. Тому у більшості польок дуже хороша спортивна фігура.


На головну


По темі

Цікво