Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Туфлі з відкритою п'ятою

Туфлі з відкритою п'ятою

Туфлі з відкритою п'ятою або відкритою шкарпеткою, що оголяє пальці, особливо притягують погляд. Тому не слід забувати про косметичний догляд за шкірою і нігтями ступнів – педикюрі. Нанесений лак повинен гармонувати з кольором босоніжок.

Також пропонуємо: : проститутки в одессе | купить тонкий фалоимитатор, купить тонкий и шелковистый фаллоимитатор с. | Где можно снять проститутку смотрите здесь.Сучасні дизайнери одягу не перестають вражати своєю багатою фантазією, і поява спеціальних магазинів фетішного взуття не випадково. Туфлі перетворюються на незамінний атрибут еротичної гри. На відміну від повсякденного взуття, форма і колір таких туфельок - незвичайні і екстравагантні. Міцність деяких матеріалів, з яких вони виготовлені, йде на другий план, натомість віддається перевага яскравому дизайну, прикрасам і дрібним деталям, що несуть сексуальний підтекст.

Існує декілька основних ознак «сексуально-агресивних туфлів», багато з яких використовується і при виготовленні еротичної білизни. Це прикраси у вигляді пір'я і пуху, латекс, кольорова лакована шкіра, еластичне шнурування у фронтальній або задній частині ноги, банти, мініатюрні замки і шпильки, велика кількість виблискуючих ланцюжків.

Іншою відмінною рисою є підошва еротичних туфлів, - масивна або прозора платформа в поєднанні з каблуком-шпилькою. Туфлі на високій платформі без п'яти, або, так звані, – туфлі ляпанці.

Важливий і колір туфлів. Перевага віддається яскраво-червоному, але чорний колір також володіє магією сексуального тяжіння. Туфлі із золотистої і сріблястої шкіри додають відчуття святковості і феєричності відносин, лялькові - рожеві туфлі – брехливої невинності і кокетування, туфлі насичених блакитних або жовтих відтінків створюють творчу обстановку, навіюють бажання експериментувати.

Чи варто робити культ з жіночих туфлів, якщо вони здатні викликати у чоловіків відчуття, схожі з сексуальним вабленням? Адже багато супротивників незручного взуття стверджують, що вони негативно впливають на здоров'я внутрішніх органів тазу – сечового міхура, матки і кишечника. Але, можливо, саме тому – «сексуальні туфлі» - це прекрасний привід для того, щоб повною мірою використовувати їх в інтимній обстановці.

Одяг, який не носиться в повсякденному житті, володіє надприродними властивостями, розширює можливості обох партнерів, для яких важливі сексуальні образи. Стимуляція фантазії за допомогою предметів, що доставляють моральну і сексуальну насолоду, - це найважливіша функція естетики, коли нарядний одяг і взуття є не частиною яскравого карнавального костюму, а чарівним інструментом для зміцнення і збереження взаємного тяжіння в тій частині людських відносин, де протипоказані одноманітність і нудьга.

Початок Туфельний фетиш: у чому секрет Попелюшки?


На головну


По темі

Цікво