Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Целюліт. 7 способів боротьби з ним

Целюліт. 7 способів боротьби з ним

Целюліт – це смужки фіброзної і жирової тканини, які знаходяться під шкірою на сідницях або стегнах. Деякі люди мають схильність до утворення целюліту, особливо жінки, у яких від природи формується більше жирових тканин на сідницях і стегнах, ніж у чоловіків. Позбавитися целюліту можливо.

Також пропонуємо: :Способи боротьби з целюлітом:

I. Понизіть вагу тіла.
Спробуйте понизити масу тіла. Щоб цього добитися, необхідно понизити споживання жирної їжі і збільшити споживання свіжих фруктів і овочів.

Читать обязательно:

II. Правильно харчуйтеся.
Прагніть їсти здорову і збалансовану їжу. Це допоможе збалансувати стан організму, і не буде сприятливих умов для формування целюліту.

III. Боріться із запорами.
Як правило, люди, страждаючі від запорів, мають целюліт. Відповідно, щоб вирішити проблему з целюлітом необхідно боротися із запорами. Для цього потрібно багато їсти їжі з високим вмістом волокон (наприклад, крупи і зелені овочі). Окрім цього, деякі експерти радять додавати в їжу легкі сирі висівки.

IV. Масажуйте проблемні ділянки.
Перед кожним прийомом ванни або душу робіть самомасаж в області стегон і внутрішньої поверхні колін.

V. Займайтеся спортом.
Більшість експертів вважають, що для вирішення нашої проблеми необхідно займатися безконтактними видами спорту. Краще всього підійде біг або плавання.

VI. Дихайте глибоко.
Навчіться дихати глибоко, тобто від самого низу діафрагми. Тому що при такому диханні організм одержує багато кисню. А велика кількість кисню в крові добре спалює жир.

VII. Прагніть постійно бути в спокійному стані.
Дослідження показують, що целюліт найактивніше накопичується під шкірою, коли м'язи тіла напружені. Найчастіше м'язи напружуються під впливом стресу. Тому людям, які схильні до постійних стресів на роботі необхідно навчиться контролювати свої емоції. Йога – ідеальний антистресовий засіб.


На головну


По темі

Цікво