Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

7 незвичайних видів масажу

7 незвичайних видів масажу

За допомогою масажу, виявляється, можна управляти не тільки фізичним самопочуттям, але також і душевним станом. У цій рубриці назвемо сім незвичайних видів масажу, які неодмінно повинні сподобатися саме вам!

Також пропонуємо: :На першому місці розташовується масаж трав'яними мішечками. Цей вид масажу бере своє коріння з Тайланду і Індії, де є дуже популярним. Головний секрет цього виду масажу – це підігріті до приємної тілу температури мішечки з ароматними травами, які блаженно впливають на шкіру. Їх обов'язково запарюють кип'ятком перед застосуванням. Таким чином ця процедура покращує обмін речовин, нормалізує м'язовий тон, лімфо- і кровообіг. А ще такий масаж володіє прекрасним ліфтінг-ефектом.

Читать обязательно:

Далі на черзі антивіковий стоун-масаж. Цей вид родом з Єгипту. Сама Клеопатра зверталася до масажу обличчя за допомогою коштовних каменів для збереження молодості. Що стосується послідовників аюрведи, то вони цінують його за те, що камені допомагають відновити потрібний баланс енергії в організмі.

Масаж раковинами є оригінальною альтернативою стоун-масажу, «завезений» з Полінезійських остовів. Плоскі раковини розладнуються на енергетичні точки, здійснюються м'які натискання і погладжування. Такий масаж володіє хорошим антистресовим, розслабляючим ефектом, тому що черепашки перед сеансом підігріваються в морській воді з водоростями. Така процедура дуже популярна в наші дні.

А ось австрійські і швейцарські масажисти радять боротися з целюлітом за допомогою масажу кубиками льоду. При коротко-тимчасовому охолоджуванні судини звужуються, при цьому згорає жир, а кінцеві продукти його метаболізму і зайва рідина виходить. Таким чином, об'єми проблемних зон можуть зменшитися на 0,5-1 см. Але не варто захоплюватися, кожну зону допускається масажувати не більше 2-3 хвилин.

Масаж тіла за допомогою бамбукових паличок дійшов нас з південних берегів Індійського океану. Вважають, що вібрації, які виникають під час такого масажу, можуть поліпшити роботу внутрішніх органів і позбавити від багатьох хворіб. З його допомогою можна позбавитися зайвих жировідкладень і, навіть, целюліту.

Якщо ж у вас є проблеми з поставою або у вас сидяча робота, позбавитися проблем із спиною у такому разі допоможе молодий вид масажу – Юмейхо. Після курсу такого масажу можна не тільки позбавитися від болів в спині, але і від багатьох проблем із здоров'ям в цілому.

Лідирує і завершує нашу естафету масаж з допомогою меду! Мед робить шкіру шовковистою і пружною, відновлює водний баланс, а також вирівнює структуру. Масажувати шкіру обличчя необхідно до появи приємного тепла, що стосується меду, то він повинен перетворитися на білу масу.

Так, щоб відчути себе на Олімпі, випробувати відчуття повного душевного розслаблення, просто необхідно спробувати для себе один з вище приведених методів масажу. Ви не тільки «народитеся» наново, як це часто говорять, але і поліпшите своє фізичне самопочуття на тривалий час.


На головну


По темі

Цікво