Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Що потрібно знати про красу і здоров'я жіночих грудей?

Що потрібно знати про красу і здоров'я жіночих грудей?

Жіночі груди завжди були і залишаються в центрі уваги. І чого тільки ми, жінки, не придумуємо, щоб поліпшити зовнішній вигляд цієї пікантної частини тіла – це і нескінченні спроби збільшити свій бюст, використання різних бюстгальтерів на поролоні, крему, пігулки, деякі представниці слабкої статі успішно застосовують контрацептиви в цих цілях (оральні контрацептиви імітують стан вагітності, за рахунок чого розмір грудей збільшується).

Також пропонуємо: :Жінки блищали в сміливих декольте, здавлювали бюст свинцевими пластинами, наносили крапельку духів в інтригуючу улоговинку, проводили виснажливі години в спортзалі, лягали під скальпель хірурга – і все це в турботі про одну із найбільш хвилюючих частин нашого тіла.

Читать обязательно:

Спокусливі груди не тільки привертають увагу чоловіків, але і дарують своїй володарці масу приємних відчуттів, адже це одна з головних ерогенних зон. Догляд за цією делікатною частиною тіла окупається сторицею і приносить небувалу користь.

І тут варто пам'ятати про одну просту істину, краса і здоров'я нерозлучні. Це стосується і жіночих грудей. Цей такий привабливий для чоловіків, але крихкий орган піддається безлічі небезпек в сучасному світі.

Молочна залоза, на жаль, може приносити не тільки радість - однією з найбільших неприємностей, що часто зустрічаються, з грудьми останнім часом є мастопатія.

І якщо Ви хочете, щоб Ваші груди завжди залишалися в центрі уваги і привертали своєю красою, то в першу чергу Вам варто поклопотатися про їх здоров'я.

Небезпека!

Мастопатія - це доброякісне захворювання молочних залоз, яке характеризується порушенням співвідношення тканин в молочній залозі і супроводжується характерними симптомами.

Продовження Чому і як розвивається мастопатія?


На головну


По темі

Цікво