Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

«DryDry» - новий спосіб позбутися поту

21.03.2013

«DryDry» - новий спосіб позбутися поту

Прийшла весна - а значить, самий час освіжити гардероб, прикупити більше нових платтів і із задоволенням зустріти перші теплі днинки. «DryDry» поклопочеться про те, щоб вони були приємними.

Також пропонуємо: : Здесь фото девушек 18 частные дома.

dj наушники | Зажигательные и жаркие шлюхи путаны индивидуалки берущие в рот.

Як відомо, підвищення температури повітря сприяє ряснішому потовиділенню практично у всіх людей. І тим, у кого теплі днинки зовсім не асоціюються зі свіжістю і безтурботністю, самий час спробувати це змінити. Сьогодні проблема рясного потовиділення легко розв'язується за допомогою «DryDry».

Що це таке і як це діє?

«DryDry» - розробка шведської компанії «Lexima AB», яка значно зменшує потовиділення не тільки в пахвових западинах, але і на стопах, долонях і інших ділянках тіла, особливо схильних до цієї проблеми. На відміну від дезодорантів, «DryDry» допомагає ефективно боротися з потовиділенням, а не просто маскує запах.

Для досягнення ефекту сухості при підвищеному потовиділенні досить наносити засіб 1–2 рази на тиждень, а якщо у тебе нормальне потовиділення – 1 раз на 2–3 тижні. Цей продукт рекомендований людям старшим 18 років, з будь-яким типом шкіри.

Не приховуй, а усувай небажану пітливість просто і безпечно. Відчувай себе впевнено в подорожі, на тренуванні і на романтичному побаченні. Адже цією весною ти просто зобов'язана радіти життю!


На головну


По темі

Цікво