Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Фантазійний макіяж. Основні особливості

Фантазійний макіяж

Багато візажисти люблять експериментувати: їм подобається експериментувати з колірною палітрою, а так само суміщати різну техніку нанесення макіяжу. Фантазійний макіяж сподобається тим дівчатам, хто любить сміливі експерименти.

Також пропонуємо: : Смотрите http://www.video24at7.com секс азиатки. | Любительское порно по материалам http://pornobotinok.com. | мужчины голые знаменитости./div>

Незвичайний яскравий макіяж, який створюється до фотосесій, модних показів, виступів і інших заходів це фантазійний макіяж. Основні особливості такого макіяжу: незвичайні колірні поєднання, яскраві кольори, прив'язка до певної тематики, наприклад морська тема, квіткова, звірина і т.д.

Це новий тип макіяжу, він демонструє неповторний стиль візажиста, і підкреслює образ моделі. Фантазійний макіяж став дуже популярний зокрема завдяки зіркам шоу бізнесу.

Головною особливістю фантазійного макіяжу є те, що він не стільки коректує форми обличчя, скільки міняє різні деталі. Різні геометричні малюнки, квіти, хвилі, завитки і т.д. - все це фантазійний макіяж. Основні риси фантазійного макіяжу це не тільки різні малюнки, завитки і т.д., але і використання різних декоративних елементів на додаток до макіяжу, таких як стрази, пір'я, і т.д., обмежується це лише фантазією візажиста. Так, якщо в макіяжі присутня квіткова тематика, то такий образ можна розбавити кольорами, пелюстками, листям і т.д. Фантазійний макіяж

Фантазійний макіяж за допомогою яскравих геометричних малюнків, узорів і завитків допоможе створити неповторний образ. Грамотний тандем візажиста і моделі допоможуть створити вам ідеальний фантазійний макіяж. Основні особливості фантазійного макіяжу в тому що, тільки такий макіяж поєднує непоєднуване, деяким такий вид макіяжу може здатиися дуже яскравим і навіть химерним, проте саме такий макіяж створюється для того, що б створити неповторний образ, або виразити своє «я». Часто до такого макіяжу вдаються під час Хеллоуїну, карнавалу, так само елементи фантазійного макіяжу можуть бути присутніми навіть у весільному макіяжі.

Завдання візажиста створити неповторний образ, а завдання моделі, грамотно обіграти цей образ. Що б створити красивий фантазійний макіяж бажано уміти добре малювати і мати художній смак. Вдалий фантазійний макіяж так само повинен мати вдале поєднання кольорів. Бажано виконувати фантазійний макіяж при тому ж освітленні, яке буде на заході. Професійний візажіст, часто спочатку робить ескіз на папері майбутнього макіяжу, після чого погоджує його з клієнтом, лише після цього приступає до реалізації своєї задумки. Одним з наймодніших напрямів у фантазійному макіяжі це хаус-орнамент.

Якщо ви хочете залишитися задоволеною результатом, то краще всього звернутися до візажиста зі стажем, який допоможе вам створити ідеальний фантазійний макіяж. Основні особливості роботи з професійним візажистом, в тому, що який образ ви б не вибрали, професіонал допоможе втілити в життя будь-яку ідею.


На головну


По темі

Цікво