Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Гас – панацея від всіх бід

Гас – панацея від всіх бід

Народна медицина рекомендує змащувати ним запалені мигдалини при ангіні. Проте ЛОР-лікарі вважають це неприпустимим.

Також пропонуємо: :По-перше, маніпуляції з мигдалинами дозволяється проводити тільки лікарю відповідної спеціальності – навіть медсестрі цю відповідальну справу не довіряють: не та кваліфікація! Ватка, намотана на паличку, може зіскочити з неї і перекрити дихальні шляхи. Але навіть якщо нічого такого не трапиться, гас викличе хімічний опік слизистої оболонки рота і горла, а його пари нададуть таку ж дію на бронхи і легені, спровокувавши токсичний бронхіт і пневмонію. Ну, а саме менше, чим загрожує ця народна процедура, – рефлекторний бронхоспазм з утрудненням дихання, як під час нападу бронхіальної астми. Це захисна реакція дихальної системи на дратівливий чинник.

Отже краще не ризикуйте! Надихатися гасом до хворобливого стану можна і в тому випадку, якщо вам раптом прийде голову позбавлятися від вош за допомогою цього засобу. Педикульоз, на жаль, до кінця не зжитий і в наші дні, але це не означає, що боротися з ним потрібно способами, бабусь.

Порада.
Відправляйтеся в аптеку за спеціальним шампунем, який допоможе вирішити цю проблему цивілізованим шляхом.

Продовження Всім допоможе мумійо


На головну


По темі

Цікво