Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Як позбавитися лупи

Як позбавитися лупи

Лупа – це верхній шар кліток шкіри голови, що омертвіли. Відмирання кліток відбувається щодня, це природний процес, поява лупи означає, що клітки відмирають швидше. Лупа у людей з різними типами шкіри так само різна. У людей з сухою шкірою, лупа буде сухою, а у людей з жирною шкірою утворюються жирні скориночки. Часто позбавитися лупи буває дуже важко. Якщо запустити цю делікатну проблему, волосся стане тьмяним і млявим, а так само ломкими. Причин виникнення лупи дуже багато і якщо у вас немає проблем із здоров'ям, або стресу щодня мийте голову і робіть масаж голови. Обов'язково використовувати м'який шампунь, заздалегідь розбавивши його водою. З даної статті ви дізнаєтеся, як позбавитися лупи, а так само про причини її виникнення.

Також пропонуємо: :

пульс недели ейск | секс
Причини виникнення лупи.

Якщо у вас не було лупи, при цьому вона різко з'явилася, це може бути пов'язано з новим шампунем, фарбою, бальзамом, засобом для укладання і т.д. Таку реакцію як лупу міг викликати один з компонентів косметичних засобів для волосся, у такому разі відмовіться від такої косметики і лупа зникне сама собою. Стреси і неправильне живлення, особливо велика кількість борошняного, жирного солодкого можуть спровокувати появу лупи.

Лупа з'являється в результаті грибка, який є у кожного, проте він стає причиною виникнення лупи, лише у тому випадку, коли ослаблений імунітет, при гормональному збої, неправильному живленні, або після перенесеної хвороби, коли організм ослаблений. Для того що б позбавиться лупи прагніть правильно харчуватися, в раціоні повинні бути овочі і фрукти, натуральні соки, молочні продукти. Прагніть виключити з раціону гостре, борошняне, солодке, а так само алкоголь. Так ви зможете зайнятися проблемою зсередини.Постарайтеся приділяти час на масаж шкіри голови. Вибирайте шампуні від лупи з отшелушивающимі компонентами, такими як: дьоготь, сірка, саліцилова кислота. Шампуні з цими компонентами не викликають звикання. Мало хто знає, як позбавитися лупи за допомогою народних засобів.

Продовження Ефективна боротьба з лупою


На головну


По темі

Цікво