Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Як боротися з висипом угрів

Як боротися з висипом угрів

Після вугрів можуть виникати ускладнення, такі як фурункули, а згодом шрами, саме тому потрібно починати лікування якомога раніше. Перед тим, як боротися з висипом вугрів зовні, потрібно зайнятися проблемою зсередини. В першу чергу перегляньте раціон харчування, вживайте якомога більше натуральних продуктів: овочів, фруктів, нежирного м'яса, риби. Обмежте вживання солодкого, борошняного, жирного, гострого. Якщо ви зіткнулися з проблемою висипу вугрів, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем дерматологом, він зможе призначити правильне лікування, яке допоможе саме у вашому випадку. Лікування може полягати як в прийомі медикаментозних препаратів, так і в застосуванні мазей, лосьйонів, гелів зовнішнього застосування.

Також пропонуємо: : Индивидуалки уфы телефоны по материалам www.ufalux.ru. | проститутки уфы | проститутки казаниПерш за все, вам варто запастися терпінням, оскільки лікування займе час від декількох тижнів, залежно від індивідуальних особливостей. Курс лікування слід продовжувати навіть після зникнення вугрів, оскільки є ризик їх повторного виникнення. Якщо ви хочете попередити виникнення вугрів запам'ятаєте головне правило: щодня очищайте шкіру, особливо після використання косметики. Для умивання використовуйте молочко або гель для умивання з вітаміном С, він не тільки відшаровує ділянки шкіри, що ороговіли, а так само усуває жир і грязь. Особливо вітамін С важливий для жирної шкіри і шкіри схильної до запалень. Обов'язково щоденне застосування тоніку, адже він видаляє залишки гелю для умивання і грязі. Тонік готує шкіру до нанесення лікувальних мазей і інших засобів. Головне вибрати тонік з мінімальною кількістю спирту. Замінити тонік вам може мінеральна вода, або тала вода. Боротися з висипом вугрів потрібно щодня, наносьте лікувальний засіб щодня вранці і ввечері.

Якщо ви хочете позбавитися вугрів обов'язково робіть двічі в тиждень очищаючу маску. Очищаюча маска звужує і очищає пори шкіри, позбавить від надмірної кількості шкірного сала і перешкоджає виникненню прищів і вугрів. Якщо ви хочете поліпшити стан шкіри, придбайте в аптеці риб'ячий жир в капсулах і пивні дріжджі. Пивні дріжджі можна замінити комплексом вітамінів В з пантотеновою кислотою. Правильний режим дня так само дуже важливий для здорової шкіри. Щоденний сон повинен займати у вас не менше 7-8 годин. Один раз в тиждень відвідуйте лазню, робіть ванни з ефірними маслами. На жаль не завжди можна боротися з висипом вугрів самостійно, запущена хвороба може зажадати медичного втручання, такого як: ультразвукове чищення, фототерапія, або безіголкова мезотерапія. Якщо для вас актуальна проблема висипу вугрів, прагніть уникати прямих сонячних променів, а так само відмовтеся від відвідин солярію.

На закінчення слід відмітити, що тепер ви знаєте не тільки про те, як боротися з висипом вугрів, але так само і про причини його виникнення і способи його профілактики.

Початок Висип вугрів


На головну


По темі

Цікво