Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Як підібрати засіб для проблемної шкіри

21.03.2013

Автор: Анна Руссу

Як підібрати засіб для проблемної шкіри

Доглядати за проблемною шкірою обличчя дуже важко. Адже постійні запалення, лущення і жирність можуть неабияк зіпсувати тобі життя. Щоб залікувати проблемні ділянки шкіри, тобі слід підібрати правильну косметику. У її виборі тобі допоможуть наші поради.

Також пропонуємо: :Твій крем повинен містити ряд компонентів:

- Протизапальні речовини, які перешкоджатимуть розповсюдженню бактерій і появі нових запалень. Природними антисептиками є календула, чайне дерево, ромашка. Переконайся, що хоч би один з перерахованих компонентів входить до складу засобу.

- Себорегулюючі речовини, що допомагають відновити водний баланс шкіри і зменшити вироблення шкірного сала. До таких компонентів відносяться гіалуронова кислота, молочна кислота, фруктоза і амінокислоти.

- Речовини, що матують, які усувають надмірний блиск шкіри. До них відносять кольорову глину, тапіоку, кукурудзяний крохмаль і т.п.

Володарці проблемної шкіри слід відмовитися від засобів з щільною і жирною текстурою. Зроби вибір на користь нежирних кремів, легких гелів або ніжних лосьйонів – такі засоби швидко вбиратимуться, не перенавантажуючи при цьому шкіру.

Не прагни очищати жирну шкіру до скрипу, інакше ти ризикуєш лише посилити своє положення. Обов'язково переконайся, що твій засіб добре зволожує шкіру. Зволожуючі компоненти підтримуватимуть гідроліпідний баланс шкіри, а також позбудуть від надмірної сальності шкіри і появи акне.


На головну


По темі

Цікво