Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Як знімали рекламу аромату Burberry Body Tender

20.03.2013

Як знімали рекламу аромату Burberry Body Tender

Цією весною парфюмерний бренд Burberry представив свій новий аромат Body Tender і нову музу – Кару Дельовін. Як проходили зйомки реклами, дивися нижче.

Також пропонуємо: :Ми вже насолодилися готовим промо-знімком Кари в бежевому тренче від Burberry. Тепер же ми дістали можливість заглянути за куліси зйомки за участю відомої моделі, яка позувала перед камерами на борту розкішного катера.

Нагадаємо, що новий Burberry Body Tender – це легша, прозоріша і іскристіша інтерпретація оригінального аромату Burberry Body. Парфюмерна композиція розкривається хвилею свіжості лимона, яблука і зеленого полину.

Серце аромату закутує ніжне поєднання легкої троянди, білого жасмину і сандала. М'який шлейф звучить нотою кашмеран, амбри і мускусу.


Эротические танцы, костюмы, есть подруга. Грудь: 1 размер. Возраст: 21 год. | И откуда они появились вибраторы площадочные. | порно хорошего качества.

На головну


По темі

Цікво