Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Колірна гамма одягу 2013 року

Колірна гамма одягу 2013 року

Класика завжди актуальна, це стосується і білого і чорного кольорів і їх поєднання. Ці традиції підтримують у своїх колекціях Calvin Klein і Celine. Так само в 2013 році буде актуальний одяг коричнево, пурпурного кольорів.

При виборі образу пам'ятайте, що на вас одночасно може бути надіто не більше 3 кольорів. Якщо ви сумніваєтеся в тому, як правильно поєднувати кольори, то можна надихнутися колекціями відомих брендів, наприклад Marc Jacobs або Tommy Hilfiger.

Також пропонуємо: : эротический видеочат смотреть онлайн, anutka12. | кончают в попку, мужики кончают девушке в жопу по очереди. | дискомфорт во время секса, возникающее во время полового акта.Оранжевий колір так само зайняв своє місце в нових колекціях відомих брендів. Цікаво те, що даний колір можна зустріти не тільки в повсякденному одязі, але і в діловому стилі.

У новому сезоні мереживо буде на піку популярності, модні кольори 2013 для мережива – це білий, чорний, рожевий, жовтий і сірий. Одяг з тваринами прінтами, під тигра або леопарда так само буде дуже модним в 2013 році.

Варто відзначити, що модні кольори одягу 2013 року настільки різноманітні, що важко буде віддати перевагу якому-небудь одному кольору. Серед наймодніших кольорів будуть жовтий, малиновий і темно-бірюзовий.

Відомі дизайнери роблять ставку на глибину кольору і доповнення його новими відтінками. Проте після зимового сезону блискучі кольори відійдуть на другий план.

У костюмах модно буде поєднувати два кольори, причому на перший погляд це можуть бути непоєднувані кольори, проте варто відзначити, що низ костюму завжди повинен бути більш насиченого темного кольору. Також в моді будуть плаття з різними колірними переходами. Модні кольори одягу 2013 для літніх платтів відрізняється яскравістю і строкатістю.

Підводячи підсумки, слід зазначити, що модні кольори одягу 2013 року відрізнятимуться різноманітною колірною гаммою насиченістю і глибиною кольору, проте в кожному з сезонів є свої нюанси.

Початок Модні кольори одягу 2013


На головну


По темі

Цікво