Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

"Котячий погляд" - макіяж очей

Котячий погляд - макіяж очей

Кожна жінка в глибині душі – трішки кішка. Нам подобається порівняння з цими загадковими, граціозними, які ні від кого не залежать, домашніми тваринами.

Популярний в п'ятдесятих роках макіяж котячий погляд знову знайшов актуальність і став трендом в світі високої моди. За допомогою макіяжу "котячий погляд" ви можете виглядати стильно в будь-якій обстановці - діловій зустрічі або романтичному побаченні, на роботі. На даний момент є декілька різновидів макіяжу котяче око, але щоб завжди одержувати ідеальний результат, досить дотримувати декількох основних порад з виконання макіяжа очей.

Також пропонуємо: : latina aurea | Дом из профилированного бруса под ключ также читайте. | доставка цветов североморскВиберіть відтінки, які використовуєте: перловий, світлий і інтенсивний. Необхідна туш і м'який олівець. Спершу – вирівняйте тон обличчя, нанісши тональну основу і консилер.

Початок роботи по нанесенню мейкапа "котячий погляд" почнемо з накладення тіней на віка. Розмістити тіні на верхні повіки по зростанню вій і акуратно розтушувати в напрямі від низу до верху. Тим же відтінком тіней виділити зовнішні куточки очей і трохи нижню повіку.

Другий крок і найбільш значущий крок в створенні мейкапа котяче око - «стрілки», які виконують завдання зорового подовження контуру очей. важливо контрастно підкреслити лінію вій на верхніх повіках, переміщаючись від внутрішнього кута очей - до зовнішнього куточка ока, а також зробити підведення області лінії вій, намалювавши плавно висхідну «стрілку». Намалювати «стрілки» можна рідким підведенням, для того, щоб придбати чіткішу і товщу лінію, а так само можна спожити розмочений кінчик олівця. «Стрілки» потрібно креслити удавшись до допомоги трафарету.

Граничний підйом «стрілки» залежить від величини і форми очей. Якщо поглиблена посадка ока, то під нижньою бровою погано поєднується з витягнутими до скронь «стрілками».

Третій і завершальний крок в творінні мейкапа "котячий погляд" - творення вій. Зокрема темні густі вії необхідні для придбання погляду особливої виразності і образності. Чорну туш слід нанести на вії верхніх повік і частку вій нижньої вії, акцентувавши погляд на зовнішньому куті очей. Більший результат досягається якщо нанести туш в декілька шарів,а потім роз'єднати вії спеціальною щіткою.

Такий макіяж робить більшим розмір очей і створює котячий погляд.


На головну


По темі

Цікво