Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Макіяж дня – бірюзові стрілки від Antony Vacarello

18.03.2013

Макіяж дня – бірюзові стрілки від Antony Vacarello

Візажісти останнього шоу Antony Vacarello надихнулися водною тематикою і вирішили підвести очі моделей бірюзовим лайнером. Навчися створювати подібний макіяж разом з Cosmo.

Також пропонуємо: :Бірюзові тіні на повіках – відмінна альтернатива чорному підведенню. Вони роблять обличчя свіжішим і молодшим.

1. Спершу вирівняй колір обличчя. Оскільки макіяж у тебе вийде ніжним і дівочим, використовуй лише легкі і повітряні текстури тонального засобу. Основа не повинна лягати на шкіру товстим жирним шаром.

2. Використовуй два кольори туші. Коричневим кольором фарбуй верхні і нижні вії, а чорним - верхні вії в зовнішньому куточку ока – так ти зробиш погляд виразнішим.

3. Як підведення вибери олівець з кремовою текстурою. Підведи ним верхню повіку, роблячи мазок широким. Нижню повіку підкресли сяючими тінями сірого кольору. На складку повік можеш нанести тіні з металевим блиском (рожеві або персикові).

4. Для створення ніжнішого образу нанеси на яблучка щік світло-рожеві рум'яна. Скули можеш виділити бронзантом.

5. На завершення нанеси на губи помаду нейтрального кольору.


На головну


По темі

Цікво