Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Макіяж дня – лялькові вії

19.03.2013

Макіяж дня – лялькові вії

Сучасна дівчина не зловживає косметикою. Виключенням є лише вії, які цього сезону візажісти радять фарбувати декількома шарами туші для створення лялькового погляду.

Також пропонуємо: :В першу чергу, приділи увагу тону обличчя. Він повинен бути ідеально рівним, оскільки дрібні вади можуть відвернути увагу від твоїх вій і зруйнувати весь образ. Підбери тональний засіб з високою покриваючою здатністю, при цьому нанеси його на обличчя тонким шаром, щоб створити легший і жіночний макіяж.

Можеш покрити рухоме віко світлими тінями (бежевими або ніжно-рожевими) - вони стануть відмінною базою для демонстрації оксамитового віяла шикарних вій.

Тепер приступай до вій. Спочатку повністю фарбуй нижні вії, потім, тримаючи пензлик туші вертикально, рясно нанеси туш на кінчики. Розділи вії на секції, затискаючи їх пальцями – так ти склеїш туш, що ще не підсохнула. Повтори цю ж процедуру на верхніх віях, додаючи їм ляльковий ефект.

Оскільки родзинкою макіяжа ти збираєшся зробити вії, нафарбуй губи нейтральним відтінком помади – так твоя усмішка стане ніжнішою і жіночною.


На головну


По темі

Цікво