Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Майстер-клас: макіяж в стилі Кейт Мосс (ВІДЕО)

20.03.2013

Автор: Анна Руссу

макіяж в стилі Кейт Мосс

Кейт Мосс зуміла спокусити самого Джоні Деппа своїм спокусливим і хижим поглядом. Наслідуй приклад топ-моделі! Навчися робити "котячий погляд", який зведе з розуму будь-якого чоловіка.

Також пропонуємо: :Смотрите http://www.ebal.tv куннилингус. | Секс лесбиянок смотрите на http://porno-onlajn.ru. | порево онлайн

Візажіст Шарлота Тілбурі почала вести власний відеоблог, в якому розкриває секрети бездоганного макіяжу. Сьогодні вона розповість тобі, як створити хижий погляд в стилі Кейт Мосс.

1. Спершу вирівняй колір обличчя за допомогою праймера і легкого тонального флюїда.

2. Завій вії спеціальними шпилями, щоб візуально розкрити очі. Приготуй добре наточений олівець чорного кольору. Створюючи "котячий погляд", підточуй його якомога частіше, щоб стрілки вийшли рівними і акуратними.

3. Починаючи з внутрішнього куточка ока, намалюй дуже тонку лінію вздовж лінії зростання верхніх вій. На півдорозі зупинися і постав невелику крапку там, де повинен бути "хвостик" майбутньої стрілки. Проведи плавну лінію, яка з'єднає точку і з краєчком стрілки.

4. Акуратно намалюй "хвостик" стрілки і зафарбуй його чорним кольором. Підкоригуй форму стрілки ватяною паличкою, змоченою в рідині для зняття макіяжу.

5. Підведи слизисту нижньої і верхньої повік, потім підкресли нижню повіку і акуратно розтушуй лінію пальцем. Якщо хочеш зробити погляд глянсовим, поверх олівця нанеси чорне підведення.

6. Завершальний етап – туш для вій і губна помада натурального відтінку.


На головну


По темі

Цікво