Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Модні кольори одягу 2013

Модні кольори одягу 2013

Багато дівчат вже зараз цікавляться, які кольори будуть модними в 2013 році. Слід зазначити, що для холодної пори року підходять темніші кольори, проте в новому сезоні модні дизайнери вважають цю тенденцію не актуальною. Провідні модні будинки представили свої колекції в яскравих фарбах. У новому сезоні допустимі різні колірні поєднання, навіть ті, що раніше вважалися неприйнятними. У одному образі тепер допустимо комбінувати оранжевий, жовтий і червоний кольори. Модні кольори одягу 2013 сподобаються як сучасним модницям, так і любителькам класики.

Також пропонуємо: : Порно бабули смотри здесь. | Трансы фото порно смотрите на transsexual.ru.Одним з лідируючих кольорів в одязі в 2013 році стає синій колір і всі його відтінки. Цей колір сміливо можна назвати одним з класичних кольорів разом з білим і чорним кольорами. У новому сезоні так само буде популярний червоний колір, цей колір став одним з основних в колекції Dolce&Gabbana. Даний колір звичайно вибирають плотські, впевнені в собі дівчата.

Особливо актуальним буде поєднання чорного і червоного кольорів. В осінньо-зимовий сезон 2013 року в моді будуть золотисті і сріблясті кольори. Весною модні кольори одягу 2013 включатимуть безліч пастельних відтінків, що порадує любительок класики. Весняні колекції 2013 року більшості відомих брендів відрізняються стриманою колірною гаммою. Весна час відродження, для цієї пори року варто вибирати одяг блакитного, кавового кольору і кольору охри. Такі кольори продемонстрували на подіумах модні будинки Carolina Herrera, Narciso Rodriguez. Зелений колір і варіації на його тему так само будуть актуальні в новому сезоні.

Модні кольори одягу 2013 включають бірюзовий, колір ялини, колір мілітарі, відтінки соковитої герані і трави.

Продовження Колірна гамма одягу 2013 року


На головну


По темі

Цікво