Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Модні шкіряні плаття 2013

Модні шкіряні плаття 2013

Шкіряні плаття стають одним з трендів осінньо-зимового сезону. Модні шкіряні плаття 2013 підкреслюють жіночність і елегантність. У колекціях багатьох модних дизайнерів присутні шкіряні плаття. Шкіряні плаття можуть бути різних фасонів і забарвлень. Дівчатам з хорошою фігурою підійдуть обтягуючі шкіряні плаття з м'якої тонкої шкіри. Тим, хто хоче приховати дрібні недоліки фігури слід зупинити вибір на платтях зі щільної шкіри, такі плаття добре тримають форму. У колекціях різних дизайнерів можна зустріти шкіряні плаття-футляр, плаття-сорочки, сарафани, а так само вечірні шкіряні плаття. Модні шкіряні плаття 2013 залежно від фасону підійдуть як для вечірки, так і для офісу. У новому сезоні виділяються плаття з перфорованої шкіри. Сучасні технології допоможуть нанести на шкіру практично будь-який узор.

Також пропонуємо: : Проститутки харьков фото с отзывами по материалам http://sextochka.com. | проститутки в одессе снять проститутку в одессе. | Проститутки проститутки одесса ссылка.Дівчатам, які вибирають сексуальність, і епатажний стиль підійдуть шкіряні плаття прикрашені заклепками. Виділитися з натовпу і продемонструвати сексуальність так само вам допоможе шкіряне плаття панчоха. Вибираючи модні шкіряні плаття 2013 важливо грамотно підібрати аксесуари і макіяж. Шкіряне плаття не варто доповнювати громіздкими аксесуарами, оскільки воно саме по собі акцентує увагу на собі. Якщо ви надягаєте шкіряне плаття, відмовтеся так само і від яскравого макіяжу, оскільки образ може виглядати вульгарно. Доповнити модні шкіряні плаття 2013 можна довгими шкіряними рукавичками, або ремінцем на талії. Слід відмовитися від масивних браслетів і сережок, а так само багатошарових намист.

Що стосується кольорів шкіряних платтів, то модні дизайнери в 2013 році віддають перевагу коричневим, зеленим, червоним, чорним і жовтим кольорам. Допускається і поєднання двох кольорів. Можна вибрати як схожі відтінки, так і контрастні кольори. Варто запам'ятати ще одне правило: якщо ви надягаєте шкіряне плаття, відмовтеся від колгот з малюнком. Перевагу потрібно віддавати щільним непрозорим однотонним колготам. Якщо у вашому гардеробі декілька шкіряних речей, то бажано, щоб ці речі були в одній колірній гаммі. При виборі шкіряного плаття вибирайте тільки плаття з натуральної шкіри. У платті зі штучної шкіри ваше тіло не «дихатиме», це створить відчуття дискомфорту.

Модні шкіряні плаття 2013 повинні бути в гардеробі кожної модниці. Шкіряні плаття модні, жіночні і сексуальні.


На головну


По темі

Цікво