Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Молодіжний макіяж - романтичний

Молодіжний макіяж - романтичний

Такий романтичний макіяж нескладно виконати самостійно, в домашніх умовах, за допомогою невеликого набору найзвичайнішої косметики. Наш майстер-клас з покроковими фото обов'язково допоможе тобі зробити очі виразними і такими, що притягують погляд твого улюбленого хлопця.

Також пропонуємо: : Женские киски на http://pornotube.name. | На сайте http://www.skyrim-mod.ru украинское порно.Як же зробити романтичний макіяж? У нас вже є вся косметика, яка нам потрібна – що ж тепер час приступити до виконання самого макіяжу.

Етап 1: маскування

Перший етап при створенні романтичного макіяжу – це формування бази під майбутній макіяж і маскування невеликих вад шкіри. Важливо пам'ятати про героїнь американських фільмів з ідеальною привабливою зовнішністю, не дивлячись, як здається, на мінімум використаної косметики. Для створення такого прекрасного натурального образу необхідно немало часу і косметичних інструментів: тональні і маскувальні засоби, пудра і ін.

Починати створення ідеальної, красивої і здорової шкіри слід з маскування дрібних недоліків шкіри. Як правило, на цьому етапі відмінним помічником стає консилер – він ховає темні кола під очима, подразнення, пігментні плямочки і дрібні прищі.

Залежно від серйозності проблеми необхідно вибирати певний відтінок консилера, наприклад, для того, щоб заховати невеликі прищі можна застосувати традиційний класичний бежевий маскувальний олівець, а для «ліквідації» серйозно помітного висипу краще підійде жовтуватий відтінок консилера.

Особливо ретельно слід підходити до маскування шкіри навколо очей – надлишки косметичних засобів можуть лише привернути увагу до дрібних зморшок і мімічних ліній.

Продовження Молодіжний макіяж. Етап 2 і 3


На головну


По темі

Цікво