Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Молодіжний макіяж. Етап 2 і 3

Молодіжний макіяж

Етап 2: блиск

Чарівним інструментом в створенні романтичного образу є хайлайтер, який додає шкірі природний здоровий блиск. Хайлайтер потрібен для того, щоб окремі ділянки на обличчя робити світлішими. Дія цього інструменту базується на найдрібніших частинках, що відбивають світло. Використовуючи хайлайтер можна виділити риси обличчя, зробити шкіру максимально свіжішою і здоровою, але важливо пам'ятати, що нанесення засобу на проблемні зони обличчя, лише підкреслить їх і приверне до них підвищену увагу. Як правило, хайлайтер наноситься на центральну область носа, область над бровами і виски. Також пропонуємо: : проно | На http://www.igrosex.ru секс шоп Взрослые игры.

Етап 3: рум'янець

Створивши певну базу під потенційний романтичний макіяж, можна приступати безпосередньо до використання декоративної косметики. Почати слід з рум'ян. Рум'яна світло-рожевого або персикового кольору незамінні при створенні романтичного образу. Наносити їх слід на верхню область щік, добре розтушовувавши, для того, щоб відтінок здавався максимально природним.

Важливо не забути про такі моменти, як виразність і якість романтичного макіяжу. Наважилися відкрити обличчя, забравши волосся назад, тоді стежите за тоном. Рівний і гладкий тон – це головний акцент в романтичному макіяжі. І не переборщіть з яскравістю кольорів. Точка уваги на обличчі може бути тільки одна: очі або губи, або тон. Всі разом не поєднуються, а ви виглядатимете штучно як лялька.

Отже, ви все ж таки вирішили зробити собі романтичний макіяж? Тепер вам треба знайти саме ту косметику, яка підійде вам і яка створює саме той образ, до якого ви в принципі прагнете.

Макіяж повинен бути акуратний і ретельний. Тепер романтичний макіяж готовий і поза сумнівом сподобається Вам і Вашому чоловіку.

Початок Молодіжний макіяж - романтичний


На головну


По темі

Цікво