Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Народні методи лікування


Автор: Ірина Ковальова Народні методи лікування

Навіть скептики, не довіряючі народним методам лікування, постійно їх використовують, самі того не помічаючи. П'ють від простуди чай з лимоном і варенням із смородини, збивають температуру брусничним морсом і малиною, прикладають до подряпин подорожник, перев'язують поясницю шерстяним шарфом від радикуліту. Без таких ось перевірених часом рецептів не можемо обійтися ні ми з вами, ні лікарі: це перша лінія захисту від будь-якої хвороби, базовий рівень лікування, що дозволяє видужувати за рахунок активізації сил самого організму, не вдаючись до пігулок або істотно зменшивши їх дозу і кількість. Головне – зберігати здоровий підхід: не бинтувати рани павутиною, не лікувати ангіну гасом, не чистити печінку рослинним маслом, не перетворювати кухню на пекельну лабораторію по випаровуванню сечі.

Також пропонуємо: :Проститутки индивидуалки на сайте http://bordeli.com. | Индивидуалки москва еще по теме. | порно азиатка в автобусе.Такі методи безпечні.
Не скажіть! Якщо онкологічний хворий замість хіміотерапії питиме фітококтейлі, приготовані по рецептах з народного лікарського порадника, дорогоцінний для перемоги над хворобою час буде упущений. Проте в протоколах лікування онкологічних захворювань рослинні засоби успішно застосовуються як супутня терапія за умови, що це робиться по рекомендації і під спостереженням лікуючого лікаря.

Адже у будь-якого народного методу є свої протипоказання і побічні ефекти. Фінни, наприклад, переконані, що всі проблеми із здоров'ям розв'язуються в сауні, але якщо ви прийдете туди з гіпертонічним кризом або високою температурою, наслідки будуть найсумніші. У першому випадку вам загрожує інфаркт або інсульт, в другому – як мінімум непритомність від загального перегріву організму плюс генералізація інфекції, що викликала жар: з носоглотки вона може перекинутися на суглоби або нирки.

Навіть трав'яні настої не так прості, як здається. Інша травичка і убити може, якщо перевищити дозу або тривалість прийому. Наприклад, в полиновому чаї, за допомогою якого багато хто чистить печінку, шавлії, яка вважається універсальним засобом від запальних процесів, пижмі, вживаному при розладі шлунку, містяться терпеноїди, що проявляють токсичні властивості навіть при невеликому передозуванні.

Порада.
Не затягуйте курс фітотерапії: як правило, він розрахований на 4–6 тижнів. Після цього потрібно зробити перерву або перейти на інший трав'яний збір. Бажано, щоб вам його підібрав лікар, а не травник в шостому поколінні з дипломом автослюсаря.

Продовження Природа – кращий лікар


На головну


По темі

Цікво