Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Слабкість французів

Слабкість французів

Кількість сперматозоїдів в насінній рідині французьких чоловіків в період з 1989 по 2005 роки впала на 32,3% – це 1,9% в рік. А відсоток сперматозоїдів, що мають нормальну форму, знизився на 33,4%, повідомляє Російська служба Б-Б-сі.

Також пропонуємо: :

Зоофилы видео еще здесь. | кино порно | японский язык | перчатки для экранов

Середня кількість сперматозоїдів залишається в межах діапазону фертільності, проте експерти вимагають проведення ряду нових досліджень. Один з авторів роботи, фахівець з екологічної епідеміології доктор Жоель Ле Моал сказав: "Наскільки нам відомо, це перше дослідження, що зафіксувало загальне зниження концентрації і морфології сперматозоїдів в масштабах всієї країни протягом тривалого періоду. Це серйозне попередження".

Проте старший викладач андрології з університету Шеффілда доктор Аллан Пейсі дотримується іншої думки: "Описана в дослідженні зміна концентрації сперматозоїдів з 73,6 до 49,9 мільйонів на мілілітр (в середньому, для 35-річних чоловіків), знаходиться в межах норми". За словами Пейсі, про чоловіче безпліддя можна говорити при падінні числа сперматозоїдів нижче 15 мільйонів на мілілітр.

Протягом останніх 20 років експерти сперечаються з приводу зниження якості сперми. При цьому різні дослідження підтримують то одну, то іншу точку зору. Останні дані схиляють чашу терезів на користь численних європейських робіт, що припускають, що у кожного п'ятого молодого чоловіка кількість сперматозоїдів знаходиться на такій низькій відмітці, що це може вплинути на їх фертільність.
На сайте sexsmotri.com sex.
Професор Річард Шарп з Едінбурзького університету вважає, що виною тому може бути "щось в нашому сучасному способі життя, харчуванні або навколишньому середовищі". Наприклад, хімічне забруднення навколишнього середовища. "Ми все ще не знаємо, які чинники є найбільш важливими, але, швидше за все, це комбінація чинників, таких як високий вміст жирів в нашій їжі, що супроводжується використанням хімікатів в побуті".

Дослідники проаналізували відомості, що містяться у французькій базі даних Fivnat, куди поступає інформація з 126 центрів репродуктивного здоров'я. Дослідники вивчили зразки сперми, наданої чоловіками у віці від 18 до 70 років, чиї партнерки проходять лікування від безпліддя внаслідок відсутності або спайок у фаллопієвих трубах.

Оскільки дослідження проводилося протягом ряду років, важливо, щоб методи його проведення залишалися незмінними в ході всього періоду. Проте критики сумніваються в незмінності методів дослідження.

Аллан Пейсі говорить: "Автори статті стверджують, що методи вимірювання концентрації і рухливості сперматозоїдів "не змінилися помітним чином протягом періоду дослідження", але це дивно, оскільки, судячи з мого досвіду, вони помітно змінилися у всьому світі". "Я б сказав, що присяжні все ще засідають" з цього питання.

Чинники, які можуть вплинути на якість сперми, такі як вік, були взяті до уваги, проте дослідники не змогли врахувати ряд соціально-економічних чинників, зокрема, куріння або вагу, які можуть мати серйозний вплив на кількість сперматозоїдів.


На головну


По темі

Цікво