Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Похмільні рецепти не для всіх

Похмільні рецепти не для всіх

"Устриця прерій", або "рецепт жалісливого бармена" - суміш з сирого яйця, 2 чайних ложечок вустерського соусу, пари крапель "Табаско", щіпки солі і перцю і чайної ложки оцту. Звучить страхітливо, але, говорять, ефектно.

Також пропонуємо: : Чьи анкеты размещены у нас на сайте проститутки индивидуалки киев подробности на сайте. | Титьки еще на сайте..

А рецепт морських англійських офіцерів полягає в змішуванні стакана теплої газованої води з 5 краплями гіркого бальзаму.

Вважається, що клин клином вибивають. Але далеко не всі люди здатні після алкогольних вживань впустити в себе ще трішки алкоголю. Для тих же, хто все-таки здатний, існують коктейлі з горілкою: чарка останньої змішується з парою ложок сметани, ложкою меду, льодом і збризкується лимоном.

У Намібії готується дивний напій з лікером, ромом, молоком буйвола і прянощами. А голландці вважають, що кращий похмільний напій — звичайне пиво! Але це справа смаку, звичайно.

Початок Особлива терапія


На головну


По темі

Цікво