Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Природа – кращий лікар

Природа – кращий лікар

Якби це так і було, то людству не довелося б винаходити велосипед: пігулки б не знадобилися!

Також пропонуємо: : Бетономешалки prorab смотрите на http://www.instrument-club.ru.Поки лікарі користувалися одними тільки народними методами, а в аптеках продавалися лише трав'яні збори, п'явки та галун, шанси хворого поправити своє здоров'я були приблизно такими ж, як і втратити його залишки, тобто 50 на 50.

Прихильники фітотерапії і іншої натуропатії повинні враховувати, що рослинні препарати не дають швидкого ефекту: вони діють поволі і поступово, тому що працюють на рівні клітини. У критичних ситуаціях, коли часу у хворого небагато, альтернативи фармпрепаратам просто немає. Вони діють на рівні всього організму, нормалізуючи порушені функції.

Порада.
Надайте лікарю вирішувати, як і чим вас лікувати! Відмовляючись від наукових методів заради народних, коли йдеться про серйозну проблему, ви зменшуєте свої шанси на зцілення. Вибираючи між аптечними препаратами і траволікуванням, лікар бере до уваги багато чинників, зокрема – стадію захворювання і гостроту процесу. На початковому етапі гіпертонії тиск цілком можна взяти під контроль за допомогою трав'яних зборів, але криз пустирником не знімеш – потрібні могутніші ліки!

Продовження Гас – панацея від всіх бід


На головну


По темі

Цікво