Аромати пробуджують в нас спогади, бажання, пристрасті і образи. Так само як і музика, вони володіють таємницею силою...Читати все
По сайту :

Рослинне масло чистить печінку і рятує від раку

Рослинне масло чистить печінку і рятує від раку

Повіривші в цей рецепт п'ють рослинне масло – хто ложками, а хто і стаканами, свято вірячи, що біль в животі, пронос і підвищена температура свідчать про прискорення обміну речовин і спроби організму вивести шлаки. На самому ділі це ознаки печінкової коліки і загострення холециститу, спровокованого надлишком жирів, що поступають в травну систему. Неважливо, що вони рослинного походження: навіть найкорисніший продукт, що вживається в кінських дозах, перетворюється на отруту!

Також пропонуємо: :І зовсім вже страшно, коли жінка, у якої виявлений рак грудей, замість того, щоб лікуватися у онколога, починає боротися з пухлиною фірмовим народним засобом – горілкою з соняшниковою олією. Як тільки з'являється такий "рецепт", до лікарів починають поступати пацієнтки із запущеними формами хвороби.

Порада.
Не ставте експерименти на собі! Дізнавшись про якийсь народний засіб, поцікавтеся, де і ким воно випробуване, чи випробуване клінічним шляхом і з якими результатами. Не вірте цілителям, які заявляють: "Я з його допомогою цілий рік рак у безнадійного хворого стримував". Без лікування людина з пухлиною цілком може прожити і рік, і два, і три, і чотири. Нічого незвичайного в цьому немає – подібні приклади ні про що не говорять і не можуть розглядатися як доказ ефективності нав'язуваних вам "ліків".

Продовження Сеча і перекис творять дива


На головну


По темі

Цікво